Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtenétek?

Figyelt kérdés

A minap párom,akivel nagyon jó viszonyban vagyunk,teljes harmónia,miegymás..egy apró dologban lódított,miszerint elküldtem egy számot neki hogy hívja fel fontos,ő megnézte az üzenetet,de elfelejtette felhívni.Nekem viszont azt mondta hogy nem is látta az üzenetet.

Mire másodjára megkérdeztem,akkor már kicsit pityeregve vallott.

Megbeszéltük ezt az ügyet szépen,de akkor is zavar hogy ezt tette,és arról szeretnék egy kis közvélemény kutatást készíteni,hogy én fújom fel,vagy tényleg egy olyan apróság ez amin kár ácsingózni?



2014. dec. 16. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
El, nem nagy dolog.
2014. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 To7ka ***** válasza:
100%

Forduljatok szakemberhez (egyébként komolyan, ekkorára még nem nyitottam a szemem itt).

"apró dologban lódított" = kijelezte fb-n hogy látta, és azt mondta hogy nem. Oké, firstworldproblem

De Te rákérdezel nála másodjára, erre ő elkezd pityeregni ezen, Ti képesek voltatok leülni és megbeszélni ezt, és közvélemény kutatást tartasz miatta?????

Ez nem normális!!! Te atyaég..:D Ő a gyereked, vagy a párod?? Pityereg?? Leültök megbeszélni, hogy ejnye kisfiam nem hívtad fel a számot amit kértem??

2014. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is feledékeny vagyok :(
2014. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Biztos elolvasta, közbe jött vmi pont akkor és utána teljesen kiment a fejéből mielőtt tudomásul vette volna... Ne bántsd ezért, teljesen normális.


Te soha semmit nem felejtettél el? Vagy inkább az volt a baj h nem volt megcsörgetve a szám?

2014. dec. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4-es vagyok


Most olvasom h mi volt az eredeti kérdés... Ne baszakodj.


Elárulnád h eddig hogy éltél meg ebben a kemény világban?

2014. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen ez a szám nagyon fontos volt.

A válaszokat pedig köszönöm.

2014. dec. 16. 23:18
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy éltem meg...köszönöm egész jól,bár az volt a legnagyobb hibám hogy kiírtam ezt a kérdést mert érdekelt mások véleménye de nem jött be..hát köszi,erről ennyit.
2014. dec. 16. 23:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Vàlòok😄😄😄
2014. dec. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most, hogy már megbeszéltétek fölösleges ezen pörögnöd. Amit lezártatok az legyen lezárva.
2014. dec. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!