Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek képes lenne rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek képes lenne rá?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal kb. 3 hete, azóta viszont folyamatosan fenyegett, hogy ha megtudja ki a barátom elintézi, hogy ne legyen és, hogy X évig keserű életem lesz.. én már rettegek, fel akar jelenteni, hogy én fenyegetem őt, mert Annyit fizet az ügyvédnek, hogy én bukjak az egészen.. 16 éves a fiú, de olyan háttere van, hogy félek nagyon... követettni is akar. Akkor nem hagyott volna békén, ha tartom vele a kapcsolatot, de én nem akartam ezt! :(
2014. dec. 17. 04:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál, minek kellett valami alvilági bűnözővel összejönnöd. :D Amúgy meg szólj apádnak, majd ő elintézi a kis nagyszájút.
2014. dec. 17. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hagyjad már,az ilyen kis p öcsöknek csak a szájuk van!Az elkényeztetett kisfiú nem kapta meg amit akar,hisztizik.Ne is vegyél róla tudomást,hidd el abba hagyja!
2014. dec. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne szarj be, semmit nem fog csinálni. Képzelem a hatalmas alvilági kapcsolatait 16 évesen...

Majd biztos rátok uszítja az ukrán maffiát. Tudod van azoknak jobb dolguk is mint a 16 évesek szerelmi problémáival foglalkozni.

2014. dec. 17. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van köszönöm:)
2014. dec. 17. 04:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Mintha rolam szolna a kérdés,csak én 17 vagyok:)


Ne félj,csak a szája jár:)

2014. dec. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Isten szóljon belőled. Én nagyon félek tőle, mert azt mondta bármit eltudd intézni, követtetni tudd, szét szedni a következő barátommal úgy, hogy nem fogok róla tudni stb...
2014. dec. 17. 05:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Amelyik kutya ugat, az nem harap. Ne aggódj, nem lesz semmi baj, biztos vagyok benne, hogy nem fog semmit tenni, csak most dühös rád, ezért mondja ezeket a dolgokat és ezért fenyeget. Pár nap és elmúlik nála a dolog. ;)


22N

2014. dec. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de eleinte azért tetszett, hogy milyen rosszfiú gengszterfiú a srác
2014. dec. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő normális volt nem gondoltam volna róla ezeket a dolgokat
2014. dec. 17. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!