Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg szeretném bocsájtani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szeretném bocsájtani, hogy megcsalt, de ezek szerint nem vagyok képes rá?

Figyelt kérdés

Kb fél éve megcsalt a barátom amit csak az eset után egy hónap múlva tudtam meg,nem mondta el a teljes sztorit én jártam utána így még rosszabb volt. Teljesen összetörtem de rá egy hétre már meg is bocsátottam neki és folytattuk a kapcsolatot.Most,hogy újra eljár bulizni vagy a haverokkal inni (buliban csalt meg),kiakadok előtte,ideges vagyok és egyszerűen úgy érzem,hogy retenetesen haragszok rá amiért elmegy. Már százszor megbeszéltük vele ezt,mondtam,hogy megpróbálok változni de egyszerűen nem megy... Mit tegyek?

20/L


2014. dec. 1. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
keress olyat aki nem csal meg...de ha neked jó így akkor idegeskedj és várd meg amíg megint megcsal...
2014. dec. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hagynám a helyedben, ha egyszer megtette akkor máskor is megteheti. Annyi gerinc nem volt benne, hogy bevallja mit tett, nekem egy ilyen ember még barátnak vagy havernak se kellene. Meg mi az, hogy még neked kell megváltozni?!

Csak magának köszönheti, hogy nem bízol meg benne, ha annyira szeretne akkor azzal lenne elfoglalva, hogy visszanyerje a bizalmad és a szereteted, nem a haverjaival menne el bulizni meg inni.

20/L

2014. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pár hónapig tényleg visszavett a haverozásból de már havi 3x-4x megy és úgy érzem nem bírom,hogy minden alkalommal sík ideg vagyok előtte..
2014. dec. 1. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fog változni semmiben, ezt tudhatnád. Ugyanúgy fog bulizni. Egyébként sem neked kell változnod. Aljas módon megcsalt és nincs azzal semmi gond, hogy nem tudod neki megbocsátani. Szerintem szakíts vele, így semmi értelme. Nem mindenki tud ezzel együtt élni. Sőt, mondhatnám hogy a legtöbben nem.
2014. dec. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

TE próbálsz meg megváltozni? :D Röhely az egész szituáció. Neki konkrétan aranytálcán kellene téged körbehordoznia, nemhogy még a haverokkal külön menni bulizni.


Te különben miért nem mész velük? Nálunk a társaságban az a meglepő, ha valaki a párja nélkül jelenik meg.


De ha ennyire nem veszi figyelembe, hogy nem tudsz igazán bízni benne, és ezért csak ideiglenesen tett valamit (pár hónapig), akkor nagy valószínűséggel nemhogy a bizalmad, de a megbocsátásod sem érdemli meg. Ha eleve nem volt hajlandó neked ezt bevallani, lehet, hogy nem is a haverokkal megy havonta 3-4x szórakozni, hanem nőzik. Nem tudhatnád, és a feltételezés jogos lenne részedről.


Te itt igazából kétszeresen is meg vagy alázva: megcsalt téged, és most még azt is letossza, hogy neked rossz érzés mindez. Még hogy te változz...


Kérdezed, mit tegyél. Mondanám, hogy szakíts vele, mert bizalom és tisztelet nélkül a kapcsolat nem működőképes és nem boldog. Te nem tudsz benne bízni (jogosan), ő nem tud téged tisztelni (azok után, hogy kemény egy hét után megbocsátottad a megcsalást, ne haragudj, de ez részéről is jogos). Ez a kapcsolat el van cseszve. Érdemes lenne addig kilépned belőle, amíg még megteheted. Fiatal vagy, ezerszer jobbakat találsz pillanatok alatt.

2014. dec. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!