Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar összeköltözni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar összeköltözni?

Figyelt kérdés
Már lassan 5 éve leszünk együtt, és saját lakása is van már egy jó ideje
2014. dec. 17. 11:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szereti a szabadságot
2014. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És akkor sosem lesz közös életünk, csak járkálunk egymáshoz.. hát
2014. dec. 17. 11:28
 3/18 anonim ***** válasza:
Mi van ha ez neki így megfelel?
2014. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, biztos megfelel. De nekem sajnos nem.. unom már, hogy mindig csak várunk valamire, hogy jobban keressünk, meg nem tudom, közben meg nem változik semmi. Lehet, jobban járok ha elköltözök itthonról egyedül
2014. dec. 17. 11:32
 5/18 anonim ***** válasza:
én itt már régen kicsaptam volna a hisztit és utlimátumot kapott volna akko velem vagy nélkülem én is tudok egyedül lakni ha annyira kell csak én épp vele szeretnék mert szeretem
2014. dec. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Jaa, hogy ezt te úgy képzelted hogy beköltözöl az övébe? Te mit tudsz felmutatni a kapcsolathoz?
2014. dec. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6-os istenem... mert mi lenne vele a baj hogy beköltözik ha a párja? :O adja el vagy mi és akkor vegyenek közösen egy újat vagy te ezt hogy gondolod amikor a párok összeköltöznek és az egyik már független külön él
2014. dec. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Érdekes hogy a barátnőm meg tudott állni a saját lábán előttem is. A kérdező szeretne lelépni a szülőktől már végre. Ezért már tehetett volna ő is valamit, nem arra várni hogy a barátja mikor kéri végre meg hogy költözzön hozzá.

37 F

2014. dec. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem illetek össze. Ő nem veled képzeli el a jövőt. Nem akarja elkötelezni magát.

Nem jó ez így, sajnálom, de döntened kell, hogy kínlódsz mellette vagy elválnak útjaitok.

2014. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Úristen.. képzeld el, nem! ÉN abban is benne lennék, hogy költözzünk el egy 3. városba albérletbe, és nem akarok eltartott lenni! Nem értem, miért kell mindent így félreérteni. Én csak ROHADTUL félek, hogy telik az idő, én is öregszem, elment 5 év, aztán 6, 7, és nem történik semmi..
2014. dec. 17. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!