Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bipoláris zavaros lány vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bipoláris zavaros lány vagyok. El tud engem valaki is viselni?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg, hogy a hangulatom mint egy hullámvasút, gyakoriak az ingadozások, és gyakran a szélsőséges hangulatom, vagy majd kicsattanok a boldogságtól, vagy legszívesebben elaludnék örökre.

Magam is tudom, hogy borzasztó velem, csak egy pillanat műve, mintha megnyomnának egy gombot, és máris az egy perce még boldog lányból egy depressziós valaki leszek.

Nem átmeneti a dolog, 5 éve még nem tudtam, mi ez, de már akkor is megjegyezték sokszor, hogy furcsa vagyok. Tudom magamról, hogy elviselhetetlen a betegségem, de nem tudok mást tenni, csak együttélni vele. Nagyon vágyom egy társra, de nem tudom, létezhet-e olyan, aki tud kezelni egy ilyen embert?

18/L


2014. dec. 17. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem elviselhetetlen. Nekem van ilyen barátom és egyszerűen csak alkalmazkodni kell hozzá. Nem gond! :)
2014. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha valakit megismersz, aki majd beléd szeret ez nem lesz gond. :)
2014. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, egyáltalán kéne-e nekem kapcsolatban lennem, mert nem akarok senkit kínozni, elég nekem megküzdeni ezzel.
2014. dec. 17. 21:59
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha szep vagy akkor biztos amúgy én csak kiss mértékben vagyok hangulatember
2014. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Sem a családom, sem a barátaim nem tudnak megérteni.

Azt hinnénk, ha valaki lehangolt, akkor annak oka van. Én gyakran nem is tudok válaszolni arra a kérdésre, hogy mi bajom?

2014. dec. 17. 22:01
 6/16 anonim ***** válasza:
Hidd el, el lehet viselni! ;)
2014. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha cserébe eltudnád viselni azt, hogy sosincs jó kedvem és nem tudok mosolyogni.. :D
2014. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Elég sok ilyen ember van. Én nehezen viselem el őket, dehát ez én vagyok :) Én sem vagyok egyszerű eset, biztosan van olyan, aki engem is nehezen visel el.
2014. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Magyarul tamaszra van szukseged..?

Persze, melletted allnek, mert latom szukseg van ra..:)

2014. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy néha nehéz lenne. Ha mellette jó a személyiséged, akkor én megpróbálkoznék vele. Nem tudnám garantálni, hogy elviselem, de megpróbálnám.

Ezt nem lehet egyébként gyógyítani, vagy legalább kezelhető szintre javítani? Nincs valami hormonális, vagy egyéb háttere?

Lemondanod nem szabad a párkapcsolatról. Ha valaki úgy dönt, hogy veled akar lenni, akkor neki az nem szenvedés. Neked is jár a boldogság, és biztos találsz majd párt, aki helyén tudja kezelni a dolgot.

2014. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!