Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bipoláris zavaros lány vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bipoláris zavaros lány vagyok. El tud engem valaki is viselni?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg, hogy a hangulatom mint egy hullámvasút, gyakoriak az ingadozások, és gyakran a szélsőséges hangulatom, vagy majd kicsattanok a boldogságtól, vagy legszívesebben elaludnék örökre.

Magam is tudom, hogy borzasztó velem, csak egy pillanat műve, mintha megnyomnának egy gombot, és máris az egy perce még boldog lányból egy depressziós valaki leszek.

Nem átmeneti a dolog, 5 éve még nem tudtam, mi ez, de már akkor is megjegyezték sokszor, hogy furcsa vagyok. Tudom magamról, hogy elviselhetetlen a betegségem, de nem tudok mást tenni, csak együttélni vele. Nagyon vágyom egy társra, de nem tudom, létezhet-e olyan, aki tud kezelni egy ilyen embert?

18/L


2014. dec. 17. 21:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nyugi, én is teljesen ilyen vagyok, olyan mértékben mint te, a barátnőm mégis elvisel, sőt nagyon is szeret! :) 17\f

Ne aggódj, lesz olyan aki simán tolerálja :)

2014. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Noren1989 ***** válasza:
Hallod, most, h így egész konkrétan leirtad a diagnózist...lehet, h én is az vagyok...Beszélgetünk ?
2014. dec. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Biztosan lesz valaki, aki elfogad majd így. Én is bipoláris vagyok, csak fiú. Volt olyan lány, aki elfogadott volna, csak nekem nem ment a kapcsolat. Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy nem mindenki zárkózik el emiatt a másiktól, tehát szerintem ne add fel. Sok sikert kívánok!
2014. dec. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Menjél el pszichológushoz, mert egy párkapcsolatot szépen ki tud nyírni.


Én is az vagyok, és néha szegény barátomon csattan, főleg, mikor a halálvágyas hullámban vagyok. Amióta járok terápiára, határozottan jobb, de előtte... komolyan féltem, hogy szétmegyünk (és néha már kívántam is, hogy találhasson valaki normális csajszit).

2014. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ÉN igen:) Segíthetek? 18f
2015. ápr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Egy megfelelő férfi még enyhíteni is tud az állapotodon. Én tíz éve élek párkapcsolatban, bipoláris zavarral és igen, szeret és elfogad. A tényeket tudja, elmentünk együtt pszichiáterhez, mostmár tudja mit hogy kell kezelni és kész. Azóta csak javultam, mert a stabilitás jót tesz a léleknek is. Ne dobd el magadtól a lehetőséget, semmiképpen!
2016. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!