Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek abban, hogy ha két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy ha két embernek együtt kell lennie akkor előbb utóbb együtt lesznek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 18. 11:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

Látatlan dolgokban nem hiszek.

Csak abban ami van, abban amit megélek és velem megtörténik.

2014. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Vivaldi válasza:
100%

Ez a kérdés kicsit tréfás szerintem :)

Már két embernek mért kéne együtt lennie ? . Ezek csak a te vágyaid :) te szeretnél együtt lenni vele

2014. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem, ez nem karma kérdése, ha tesztek érte, akkor lehetséges.
2014. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a probléma, hogy: ki szerint kell együtt lenniük? Vagy milyen törvényszerűség szabja meg, hogy együtt kell lenniük? Ha ezt megnevezi valaki, akkor elfogadnám esetleg, de így is butaságnak hangzik, mert minden embernek szabad akarata van.
2014. dec. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 PearlDiver ***** válasza:

Én abban hiszek, hogy ha két ember szereti egymást, és hajlandóak erőfeszítéseket tenni egymásért, valamint nincs bennük olyan tulajdonság ami elviselhetetlen a másik számára, akkor együtt lesznek és remélhetőleg együtt is maradnak.

Az ilyen eleve elrendelés szerintem bullshit.

2014. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne mert ilyen nincs.Maximum a véletlen úgy hozza...ennyi.
2014. dec. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 pokolkő ***** válasza:

Amikor ezt az életnek hívott játékot játszod, emlékezz arra, hogy senki nem mondta, hogy igazságos lesz.

(Guns N` Roses)

2014. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Sokáig hittem benne, de ma már nem.
2014. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek van ilyen felfogása...Had ne mondjam, hogy a férfi más nőt vesz el :) és még így sem fogja fel csak azt hajtogatja, hogy Őket egymásnak teremtették és együtt lesznek...Agyrém
2014. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!