Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tényeng akarja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alexandrabea kérdése:

Vajon tényeng akarja hogy velem legyen?

Figyelt kérdés
Az van hogy a barátom szakított velem... egy jó ideig nem is keresett. Most kb vagy 4 hónapja folyamatosan ír, és mondta hogy aztakarja hogy újból eggyütt legyünk de most valami bizonyos dologért nem kell tudja senki se hogy beszélünk ès még 1 barátom mondta nekem hogy a tegnap megmutatott mindent amit beszéltünk és azt is hogy kell várjak egy kicsit és utánna minden rendben lesz, hogy újból egy pár fogunk lenni stb.. Az bánt engem hogy nem tudom, hogy komolyan gondolja hogy ki akar majd velem békülni vagy csak szórakozik. 18 éves vagyok az exem meg 24.
2014. dec. 18. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem rájött, hogy nem talál mást, ezét "Ha nincs ló, jó a szamár is"..
2014. dec. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!