Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm tegnap facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hunorr kérdése:

Barátnőm tegnap facebookon szakított velem. Már mindenki így viselkedik?

Figyelt kérdés
Január 24. óta voltunk együtt. Én nagyon szerettem őt, ő is engem és nagyon boldogok voltunk, aztán Október 13.án írta( ezt is facebookon) hogy mást érez irántam és nem azt amit régen. Én nagyon megijedtem és sírtam, írtam neki hogy megtudjuk oldani mert régebben mondta hogy mi ketten megoldunk mindent, jöhet bármi akadály le fogjuk küzdeni. Aztán pedig írta hogy nem tud nélkülem élni és nem fog változni az érzése. Iskolában minden rendben volt adtam neki egy ajándékot amit anyukám csinált (aki már meghalt) és mondtam neki hogy remélem semmi baj nincs, mondta hogy már nincs semmi baj! Aztán Október 19.én volt a születésnapom kaptam tőle még ajándékot is volt nálunk sokat nevettünk, beszélgettünk, összebújtunk stb. Aztán tegnap (hétfőn) írta nekem facebookon hogy sajnála nagyon nem azt érzi már mint régen és jobb lenne ha vége lenne. (És előtte ki is kapcsolta a chatet, de én láttam hogy fenn van mert jelezte a facebook) Azt írta hogy szabadságot akar és élni az életét és nem akarja magát lekötni ilyen fiatalon. (Mondja ezt úgy hogy a szülei nálunk alig engedték el, mert nem egy városban lakunk 30 km van közöttünk) Lehet hülye vagyok de én ugyanugy szeretem sajnos és ez nagyon kínoz, mondtam neki hogy én nem haragszom rá és beszélhetünk. És írta is hogy lehet megfog keresni engem egy idő mulva hogy kezdjük újra de erre szerintem kicsi az esély (Barátaim ki is nevették amikor elmondtam nekik ezt) Én 19 éves lettem most ő pedig 15 éves. És nagyon hiányzik nekem!:'( Köszönöm előre is a válaszokat és sajnálom hogy ilyen sokat írtam!

2014. okt. 21. 15:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Amennyire az írásodból látom, te egy kedves, érzékeny és jólelkű fiú vagy,aki szintén egy ilyen lányt érdemel maga mellé. Ezért is mondom,a te érdekedben hagyd őt, próbáld elfelejteni,mert sokkal jobbat érdemelsz,és nem egy ilyen kislányt,aki még "kiakarja élni magát meg blabla"mert ilyen korban olyanok mint az időjárás.Na meg ez a faces szakítás is, jellemző -.- Ne pazarold rá az időd.
2014. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy így látod! Csak az a baj hogy próbálom ezt feldolgozni, és minden egyes eltöltött perc itt lebeg előttem!:'( Én azt hittem hogy ez működni fog és nem torkollik ilyen hazugságokba, mert szerintem az utolsó hetet végig hazudta és kényszerből volt velem is a suliban!:'(
2014. okt. 21. 15:57
 3/18 anonim ***** válasza:
velem 2* szakítottak facebookon, minden előzmény nélkül, úgyhogy át tudom érzeni. Felejtsd el őt, keress mást, akit szerethetsz és nem ilyen távolságtartó. Közben mutasd meg neki, hogy nem viselt meg ez az egész, járj el szórakozni a haverjaiddal, sportolj valamit.
2014. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ilyen bulizós. nem iszom semmi alkoholt meg semmi ilyesmi persze nem is vagyok otthon ülő, sportolok, focizom. Próbálom feldolgozni! Csak nagyon nagyon a szívemhez nőtt, ez a baj!:'(
2014. okt. 21. 16:06
 5/18 anonim ***** válasza:
Na, élő példa, hogy a normális srácok csak a rib/k után futnak, fogadok egy normális lányt te sem vennél észre. Kellenek nektek a kis tini pí-ák ...
2014. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ő nem r*bi, ő tipikusan egy normális lány volt. Még most is az én tudom, én azért is vettem őt észre mert normális volt és azért is sírok ezek után is!:'( Csak azt nem értem hogy barátnői mondanak neki annyi csúnyát hogy az lehetetlen de őket meg imádja stb, én meg el lettem dobva és mindent meg adtam neki/adtam volna neki ezek után is!:'(
2014. okt. 21. 16:14
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ha meg is keres később, nem érdemes visszafogadnod, mert akármikor újra megcsinálhatja ezt. Gondol egyet és szakít...lehet hogy van neki valaki más. Aztán ha mégse jön össze, még mindig ott vagy te akihez visszamehet, mert te visszafogadnád és ezt tudja.


Elég undorítóan játszik a csaj 15 éves létére.


Szerintem keress hozzád illő lányt, ne ezt a csajt sirasd, mert ha valóban szeretne, nem hagyott volna el.


(Amikor még nem volt facebook akkor is sok netes telefonos szakítás volt ám, én is átéltem egy kettőt) nem újdonság.

2014. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ebben az volt a legrosszabb hogy le is írta nem merte volna a szemembe mondani. Nekem ugyanaz a véleményem róla, mint eddig, ugyanugy szeretem sajnos, tegnap is beszéltünk facebookon suliban még köszönt is. Elhívtam tegnap hogy ma sétáljunk , üljünk le arra a helyre ahol elmondtam neki Januárban mit érzek iránta, rengetegszer ültünk ott a hidegben is, téli szünetben is. De azt válaszolta hogy barátnőjével már megbeszélte hogy átmegy hozzájuk és mondta hogy egy kis idő kell neki. Az a legrosszabb még hogy egész őszi szünetben nem látom!
2014. okt. 22. 08:45
 9/18 szusy2 ***** válasza:
Jajk èn úgy sajnállak mindenèrt anyukádèrt meg a lányèrt is de probáld a jót látni a dolgokban tudom nèha nagyon nehèz de nekem egèsz jol megy miután elvált szülők mostoha ès fèltesók a suliba èpp kiutálnak ès a barátnőim utálnak de ennek van jo oldala mint pl az unoka tesóim az LB im ès van egy kistesom .Na szoval ne bánkodj bár nem vok jártas az ilyenbe de az èn "pasim" (csak fèlre èrtès volt)szent estèn dobott sms be ès előtte suliba mindenki erről beszèlt szoval sok sikert <3
2014. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
El kell felejtenem ezt, pedig nagyon nehéz írta hogy semmit sem akar csak hogy barátok maradjunk, megváltozott sajnos tegnap elhívtam ide hozzánk de helyette "barátnőjéhez" ment és ittak...Ha neki az kell! Akkor válljon egészségre én mindent megadtam neki! Ezt kérte tőlem hogy a szeretet adjam és a törődést óvtam mindentől segítettem neki a bajban megvédtem és ezt érdemlem!
2014. okt. 23. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!