Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért szeretnek belerúgni a nőbe szakításkor? 21/L

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy nem volt még komoly kapcsolatom, nem találtam hozzá megfelelő személyt. 2 fiúval volt csak dolgom, egyik sem lett hosszútávú dolog. Utólag persze rájöttem, hogy csak arra mentek. És amikor vége akkor jön az alázás minden szinten. Mire jó ez nekik? Szóval mivel nincs sok tapasztalatom kapcsolatok terén, mégis mit várnak? Nem arról szól egy kapcsolat, hogy a másikat alakítsák jó irányba és persze türelemmel vannak? Persze mivel, hogy nem vettek komolyan mégis mit várnék tőlük. De akkor is, miért jó úgy beállítani a dolgot, hogy ők aztán nem hibásak, mindenben a másik ember a sz*r.
2014. dec. 18. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert két ősemberrel hozott össze a sors még nem kéne általánosítani.
2014. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdekel én nöktöl kapom ugyanezt!-D

Nem kéne általánositani!

2014. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom: "csak arra mentek". Te voltál a tutyimutyi, ha nem bírtad kiszűrni a zavarosból az értéket. Ergo idiótákkal jöttél össze. :) Ha normálisat választasz, nem aláznak be. Boldog Karácsonyt!
2014. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"Nem arról szól egy kapcsolat, hogy a másikat alakítsák jó irányba és persze türelemmel vannak?"

Wáow :O

Eddig csak olyannal találkoztam, aki utálja, ha beleszólnak abba, hogy ő mit tesz, akár rossz az, akár jó.


Szerintem csak rosszakba botlottál.

2014. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkabb szemelyiseg fuggo. Tapasztalataimbol szolva a ferfiak nehezebben veszik az elutasitast. Ezert jon ez a megalazasi szakasz. De persze nokkel is elofurdulhat ez.

es a rossz az a dologban, hogy mindig a kapcsolat vegen latom meg a szemely igazi arcat......

2014. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Na aztán ti se panaszkodhattak ha bosszúról van szó. Csak te nem tapasztaltad a másik oldalt.
2014. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

De én nem utasítottam el őket. Az viszont igaz, hogy tényleg a kapcsolat végén látszik meg, hogy milyen is igazából a másik. Érdekes mód egy rossz szót nem szóltak a viszony alatt rólam, viszont amikor végét járta a dolog akkor vágták a fejemhez amik igazából alaptalanok voltak, mert normálisan alátámasztani se tudták. Csak én meg magamra tudok venni ezeket...

Persze az is vicc amikor azt hangoztatják, hogy mennyi nővel voltak együtt, szóval ők aztán tuti tudják, hogy mi a jó és a normális...

2014. dec. 18. 21:39
 8/16 anonim ***** válasza:

Ebből is tanultál.

A természet veled is csúnya tréfát űzött. Dehát néha a palacsinta is odaéghet ha nem figyelünk.

Persze a legtöbben ugyanúgy elkövetik majd ugyanazt a hibát újra és újra ha jön egy jóképű faszagyerek aki elcsavarja a fejüket, vagy egy baromira szexi csaj, dehát ez van.

2014. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ma 21:32

Ezt a messzemenő következtetést vontad le 2 kapcsolat után.... Gratulálok az értelmi szintedhez.

Te is egy olyan lúzer lehetsz, mint akikkel a kérdező összeakadt.


Kérdező:

Mindig a legkönnyebb a másikat hibáztatni.

Volt ilyen kapcsolatom nekem is.

Akárhányszor hibázott, rám hárította a felelősséget. Kicsikarta a szakítást (3x), és utána én voltam az érzéketlen, lelketlen szemétláda, akinek ez a legkönnyebb, hogy tovább lép, ahelyett, hogy alkalmazkodna... Végül ő hagyott ott. De pont az ő módszerei miatt, mondhatjuk úgy, hogy hozzásegítettem magam, hogy kidobjon. És nem bánom.

2014. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy tanultam mindkettőből sokat. Sokáig közöm nem volt a fiúkhoz, hát bepótoltam a kimaradt leckéket. Nem bánom, hogy vége lett, mert egyikkel sem élném le az életem, nem az "igaziak", szóval innentől bánni valóm sincs.
2014. dec. 18. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!