Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kérdeztétek ilyenekről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kérdeztétek ilyenekről a párotokat? Hogy kérdezhetném meg? Nagyon érdekel

Figyelt kérdés

Kérdeztétek tőle, hogy mennyire gondolja komolyan a kapcsolatotokat?

Hogy szeretne e tőletek gyereket?

És ilyen egyéb komolyabb dologról?

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ő , hogy gondolja, de félek meg kérdezni, úgy érzem ő az igazi, sokmindent el tudok képzelni vele.

De nem tudom, hogy mondjam meg neki, hogy kérdezzem meg tőle ezeket.

Remélem nem csak én vagyok ilyen, hogy ezeket szeretném megkérdezni tőle.


2014. dec. 18. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm, hogy nem értem a kérdést. Ha ő a párod, akkor simán beszélj vele. Azért a párod, hogy mindent megbeszéljetek. :-) Ha nem tudsz beszélgetni vele, akkor veszett fejsze nyele a kapcsolatotok.
2014. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok együtt? Mert két hét után még ne rohand le ilyen kérdésekkel.


Ha hosszabb ideje, akkor általánosságban lehet a jövőbeli tervekről beszélni. Aztán vagy benne leszel, vagy nem.

2014. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ez függ a kapcsolat korától is, de biztos, hogy nem rohannám le ilyen kérdésekkel. Még ha komolyan is gondolja, a pasik nem igazán szeretnek erről beszélni, többnyire megijednek egy ilyen faggatózástól.

A férjem itt áll mögöttem, és bőszen bólogat.:)

2014. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Néha én is igényeltem ilyen "komolyabb" beszélgetést. Megvártam, hogy legyen hangulata hozzá:) - volt, hogy sokáig vártam, de megérte, mert akkor igazán nyílt és tartalmas beszélgetés tudott lenni, és "értékelte", hogy nem "faggattam". Szóval időzíts jól!:) De beszéljetek meg mindent, ami foglalkoztat. (Mondjuk azt sosem kérdezném meg a páromtól, hogy mennyire gondolja komolyan a kapcsolatot. Ezt azért neked is érezned kell... Ha meg még túl fiatal a kapcsolat ahhoz, hogy érezd, úgyis kiderül :S)
2014. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt h ki mennyire gondolja komolyan kb 2-3 het utan megbeszeltuk. Par honapos kapcsolatban mar siman a hosszu tavu terveket, h ki hogy kepzeli az eletet, hany gyerek, milyen otthon, hol, stb.. mert ha szogesellentet akkor semmi ertelme a kapcsolatnak. Aztan szep lassan kialakult h ezt a celt kozosen szeretnenk megvalositani. Ennek kb 10 eve:-). Szoval beszelgessetek minel tobbet es minel nyiltabban mert ez az alapja egy kapcsolatnak.
2014. dec. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kérdezgettem, az gáz, meg számon kérős, hanem ha szóba került, beszélgettünk róla.
2014. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!