Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudtok ilyen sztorikat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ilyen sztorikat vagy tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Valaki mesélhetne hogy hogy legyek igazi domina mert a párom at szeretné ha nagyon kemény lennék vele de nem tudom hogy kezdejem valaki tud sztorikat eseteleg cagy tanácsokat adni mert engem is izgat a téma de nem tudom hogy kéne de kérlek adjatok tippeket
2014. dec. 19. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a legtutibb, ha megkérdezed őt, hogy szeretné.
2014. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legyél domina de játékos is...azaz, például fektesd le, mássz rá, ne mosolyogj, egy kcisit izgasd fel, majd bilicseld meg, parancsolj rá, hogy nem mozoghat... csinálj olyanokat, amitől megőrül. Húzd minél tovább az agyát, nem csak az előjáték közben, hanem az aktusnál is... amikor közeledik a csúcshoz, hagyd abba... szerintem ez a legdurvább.. ezt nem is ajánlom sokszor, max egyszer-kétszer.. én dühös lennék, ha ennél többször megcsinálnák ezt velem. Én valahogy így csinálnám.. én nem szeretek irányító lenni, korbácsolni vagy hasonló... a fordított szerep jobb :D Sok sikert!
2014. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!