Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akit nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akit nem tudok kiismerni és nagyon magam alatt vagyok. Többi lent!?

Figyelt kérdés
Hetente talizunk...nagyon sokat flörtöl velem és átölel stb. mindenki azt hiszi járunk...Pár napja kiderült hogy van csaja egy ideje (méghozzá azzal a csajjal is hetente talizom)... amikor ott vagyok velük le se szarja a csaját és ugyanúgy ölelget előtte is...de tényleg...én nem értem mi van...de nagyon fáj már hogy nekem soha semmi nem jön össze míg másoknak minden...kérlek ne szóljatok le...nem egy pávagyerekről van szó...hanem egy olyan fiúról akivel tényleg lehet komoly kapcsolatod...Előre is köszi!

2014. dec. 16. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ilyen fiúval eleve nem éri meg foglalkozni, gondolj bele, ha a barátnője (másik leányzó) előtt ezt csinálja, később mi lesz, ha Te leszel a barátnő szerepben és Veled is ugyanezt csinálja?
2014. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!