Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tetszek senkinek? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek senkinek? 15/L

Figyelt kérdés
Barna göndör haj,zöld szem vékony testalkat(nem teljesen deszka de nincsenek nagy domborulataim).Normális lány vagyok.Többen mondták már hogy szép is de fiúkat nem igazán érdeklem.Jó tudom van még időm meg ilyenek de a legtöbb korombeli lánynak van barátja nekem viszont nincs, még randira sem hívnak.Mi lehet a baj?

2014. dec. 7. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kuldesz egy képet? :)

S valaszolok

2014. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megtudni max találgatni :D
2014. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Figyelj :) serélhetünk képet és megmondom, hogy van-e baj veled :) 18f
2014. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
cserélhetünk* (előző voltam :D)
2014. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
priváteső
2014. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 plasztik@ä ***** válasza:
küldesz képet megmondom :*
2014. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél erről beszélgetni, írj nyugodtan. :)

Én is így vagyok, csak a másik nemből. :/

15/f

2014. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék képet küldeni senkinek sem!Mindenki szép valaki szerint úgyhogy ennek nincs sok jelentősége.Engem inkább az érdekel hogy mi miatt kezdtek érdeklődni egy lány iránt aki külsőre szerintetek szép?mit csináljak vagy hogy viselkedjek hogy érdekeljem őket/titeket?
2014. dec. 7. 19:58
 9/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, a lányok sokkal jobban, könnyebben találnak párt és a leírtak alapján nem lesz problémád :)

Nem csak a külső fontos!

Pl.: ha egy lány vicces, okos, határozott, + pont

am hova valósi vagy? vagy csak megyét írj, én szívesen megismernélek :)

18f

2014. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgy rájöttem hogy rosszul tettem fel a kérdést vagyis rossz kérdést tettem fel:"DDDe amúgy köszi a válaszokat:)!
2014. dec. 7. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!