Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt mire vélnétek? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt mire vélnétek? Nem értem h mi volt a célja ezzel.

Figyelt kérdés

Nos akkor gyorsan vázolnám a helyzetet. Együtt jártam a barátommal, én tökre beleszerettem. Igaz, voltak dolgai amik már az elejétől kezdve nem tetszettek (pl. együtt voltunk egy hónapja és nélkülem ment el ünnepelni a szülinapját, mondanom sem kell h mennyire esett szarul...). Szóval azért voltak húzásai, de elnéztem, mert gondoltam h jobb lesz, meg mindig megmagyarázta a dolgokat. Elvoltunk 2 hónapot, majd szakítottunk, aztán rá 2 hétre kibékültünk. A kibékülés után láttam h próbálkozik, meg voltak kedves gesztusai, de én keveselltem a találkozókat (heti 1 vagy 2 találkozás szerintem nem elegendő, persze megértem h sok dolga volt, egyetemista és sportol is). Ez így ment 2-3 hónapig, majd megint elegem lett, mert ő hétvégén közölte h otthon pihen. Elég rosszul esett és nem bírtam tovább tolerálni, ráadásul még a volt barátnője képéhez is írogatott. Találkoztunk, és nagyon kiakadtam a viselkedésére, mondtam neki h ezt nem bírom és hagyjuk ezt az egészet. Majd elsétáltam és ő utánam se jött. Ekkor éreztem h basszus ennyit se érek neki, simán elment az edzésére. Ezt követően nem sokkal kaptam egy "búcsúlevelet", amiben leírta h mennyire különbözőek voltunk és h nem értette a viselkedésemet, ja és a legszebb h nem tudott úgy szeretni ahogy kéne. Nagyon magam alatt voltam mikor ezeket a sorokat olvastam, elég bántóak voltak a szavai így fél év után. Ha annyira nem bírt v szeretett akkor erre hamarabb is rájöhetett volna, minek kellett kibékülni? erre a levélre nem válaszoltam, mivel egyenesen lezárta a kapcsolatot és olyannak tűnt mint aki többet hallani sem akar rólam. Majd eltelt 2 hét és írt egy olyat, h soha nem fog elfelejteni és sajnálja ha megbántott. Nem értem h ez minek kellett? utólag akart szépíteni a bántó levelén? vagy mégis milyen szándékkal írta ezt?

nem szoktam ilyeneken agyalni, de úgy látszik én tényleg szerettem ezt a fiút, nagyon bánt h így ért véget és h csak így eldobott...hiába akadna sok másik fiú, mindig csak rá gondolok :/


2014. dec. 19. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

itt a felállás röviden.

a srác járásra gondolt,ami valójában annyi,hogy találkoztok a héten 1x-2x,kicsit elvagytok,dugtok,de valójában mindenki éli a saját független kis életét.

te meg egy felnőtt férfi partnerben gondolkoztál,akivel napi szintű a kontakt,sőt idővel,vagy gyorsan akár össze is költözöl,ott alszol.

szóval kb generációsak a különbségek,ezért is nem értette a srác,hogy neked mi a problémád,mert ő még kamasz szinten van.

2014. dec. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is megfordult a fejemben. Előttem nem is volt komolyabb kapcsolata. 20 éves, most kezdte az egyetemet. Én csak azt az egyet nem értem, h két héttel a szakító levele után miért írta még h soha nem felejt el és sajnálja ha megbántott? mert ezzel csak felkavart...
2014. dec. 19. 23:54
 3/4 anonim ***** válasza:

mert full tanácstalan és érzi ő is,hogy férfiatlan és gyerekes az amit csinált.

de a kényelmes gyermeki kész pitsa melegmálé életét még érted sem rúgná fel.

2014. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jól megfogalmaztad a lényeget. Igazából megerősítettél amiben amit gondolok: egy éretlen kis kölyök, aki próbálgatja a szárnyait és azt se tudja mit akar, csak megy minden lyuk után...:D
2014. dec. 20. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!