Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy normális pasi nem gondolna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális pasi nem gondolna K-nak egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés
Van pasija 6 éve, egy munkahelyen folyton flörtöl egy sráccal és hangoztatja h tudna vele mit kezdeni, közben egy bulin még 3 másik pasival is félrevonul persze közli h nem volt semmi, bár az egyik továbbra is üzeneteket küld neki... A 4-ből 3 srác az áldozata haverjai. Közben van egy lány akiről tudja h nagyon komolyan kellene neki a kiszemelt srác de valósznű h már semmi esély mert ez a ribanx kavar a hátamögött, a lány szemébe közli h majd összehozza őket,de a pasival az orra előtt flörtölget... Na a srác totál normális, ritka jó ember, most komolyan bedől ezek után egy pasi egy nőnek h tudja h van pasija ( nem tudja h mióta) ill. azt feltételezem tudja h a haverjaival is üzenetezgetett, forrőn táncikált, félrevonult. Vagy a pasinak méginkább kell ha látja milyen népszerű a csaj más srácoknál is? De nem hiszem h neki ne tűnne fel h nyiltan felajánlkozik.
2014. nov. 22. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egy lány ezt csinálja ily módon, akkor szerintem nem viselkedik tisztességesen a párjával.
2014. nov. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a bizonyos srác se normális, akivel flörtölhet a párkapcsolatban levő csaj. Így jobb is, ha a másik csajjal nem jön össze.

Amúgy az ilyenek miatt néz sok pasi minden nőt ribinek.

2014. nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a masik csajnak komolyan kene a pasi akkor tegyen erte.
2014. nov. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem el, hogy nem tűnik fel neki. Nyilván feltűnik. Viszont valamiért ezt ő így elfogadja. A nő szerintem nem viselkedik tisztességesen a sráccal, de mivel a srác is látja, mi az ábra, azt mondom, ez az ő dolguk, az ő döntésük. Majd a srác eldönti, mikor van elege.
2014. nov. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a fiuk csak meg akarjak huzni. De ritka undorito no/lany lehet ezek alapjan.
2014. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pasiknak max dugásra kellenek az ilyen selejt r.ibancok,mert másra úgysem jók!Én mondjuk jót röhögnék rajta,ahogy kelleti magát a pasik előtt!:D És kérdésre a válasz: De de egyértelműen K-nak nézik!
2014. nov. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy normális férfinak az ilyenek dugásra sem kellenek...
2014. dec. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!