Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ez egy pasitól? Miért nem tudom elfogadni, hogy ő ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy párom már évek óta. Rengeteg női vonás van benne, mint pl. az érzékenység, lelkizés, hiszti, sértődékenység.

Egyetlen egy fiú barátja van de az összes többi haverja nő/lány. Minden lelkileg sérült kolléganőjének a lelki szemetesládája. Akármi baja van, mindig keres valaki nőneműt, hogy elpanaszkodja neki h éppen mi baja van. Ezt vagy személyesen egy kávé mellett, vagy e-mail-ben teszi. A barátjával ritkán találkozik. Kérdeztem tőle, hogy miért nincs olyan h azt mondja nekem h elmegyek a haverokkal sörözni. Erre azt mondja mert nem hívják. miért mindig csak azt hallom hogy beülök egy kávéra beszélgetni egy volt munkatársával pl. aki persze nő.

Mi lehet az oka, ha egy pasi inkább nőkkel lelkizik, találkozik, mint h sörözzön a haverokkal. A fiú társasága abban merül ki ha elmegy focizni. De ennyi.

Közben rájött h csak kihasználják és csak addig kell azoknak a lelkibeteg nőknek, amíg talpra nem állnak. Kicsit visszavett, de talált mást akiknek siránkozhat akár kettőnkről akár az életéről h milyen szar neki. Jelenleg tele van önsajnálattal. A kapcsolatunk kicsit mélyponton van, de 1 hónapja megbeszéltük h próbálunk javítani. Erre fel nekem azt mondja h alakul, a levelezőtárának meg azt írja h szar.

Normális ez h egy pasi ilyen, vagy én vagyok az idióta h nem tudom ezt elfogadni?


Köszi a válaszokat!

N

Mi lehet az oka hogy valaki ilyen? Az ő válasza erre csak az hogy "ilyen vagyok".



2014. nov. 30. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Akárhogy is nézzük, nem a sráccal van a gond hanem azzal hogy te féltékeny vagy és nem bírod elfogadni hogy más nőkkel találkozik és beszél. Neked kéne változni nem neki...
2014. nov. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bele olvasol a levelezésébe? Nem csodálom, h ez egy szar kapcsolat.
2014. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én is így gondolom. különben nem itt siránkoznál hanem szakítanál vele mert szégyelled a stílusát. szedd össze magadat. gáz hogy őt hibáztatod miközben nem bántott semmivel.
2014. nov. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért nem hagyod élni? Így én is tele lennék frusztráló érzésekkel.
2014. nov. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok féltékeny, ismerem azokat a lányokat én is. A levelezést pedig ő mutatta meg.

Nem kisfiúról beszélek hanem egy 30+-os pasiról.

Nem hagyom élni? Azt csinál amit akar, oda megy ahova akar.

A kérdés az volt, hogy normális-e hogy egy 30 feletti pasi nem haverokkal jár el, hanem lányokkal LELKIZNI!

2014. nov. 30. 10:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudod,én már kib asztam volna,mint macskát szarni!Miért mással beszéli meg a kettőtök problémáját?Mi köze van ehhez bármelyik kolléganőnek vagy bárkinek?Kidumál a hátad mögött és te vagy az idióta??? Ne viccelj!!!
2014. nov. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nézd! Nem minden férfi olyan, hogy "összeülünk sörözni". Nem minden férfit érdekelnek az autók, a foci vagy a politika, oké? Tessék elfogadni, hogy nem minden férfi felel meg a tipikus, médiában látott férfiképnek. Én is hasonlítok a párodra ilyen téren. Vagy kb egy fiú barátom. Nőkkel jobban szót értek. Ennyi. Az viszont valóban gáz, hogy a Ti problémáitokat nem veled beszélje meg. Jobb esetben az ember párja a lelki társa is egyben.


23/F

2014. nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én meg lány vagyok, s mindig is sokkal jobban kijöttem fiúkkal. semmi hátsó szándék nem volt. egyszerűen sose voltam csajos, sose volt az, hogy mi lányok, egy-egy barátnőm volt, ha volt, akivel közelebbi kapcsolatunk volt, de én is fiúkkal tudtam leginkább beszélgetni, lelkizni. ez van, vagyunk páran ilyenek.
2014. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az tényleg szemétség a párodtól, hogy másokkal beszél arról, hogy mi van a Ti kapcsolatotokkal.

Amúgy az jutott eszembe, hogy lehet azért lesz ilyen egy pasi, mert anyukája egyedül nevelte fel, mondjuk egy nagymamával közösen…szóval megszokta, hogy nőkkel beszéli meg a dolgait, akik azért általában érzelmesebbek a féfiaknál.

2014. dec. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ettől idegrohamot kapnék. Nem is amiatt, hogy nőkkel beszéli meg, hanem összességében ez a lelkizés, siránkozás stb....
2014. dec. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!