Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki, aki volt már ebben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, aki volt már ebben, vagy hasonló szituációban, vagy esetleg némi építő jellegű mondattal tudnátok segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt figyeltem fel, hogy egy közösségben mikor kitudódott, hogy single vagyok a lányok egyre gyakrabban bepróbálkoztak.Majd a kesőbbikeben ebből a közösségből eltávoztam, egyéb más okok miatt.

Tény 2éve nincs barátnőm...no de most jön a lényeg!

-22 vagyok

-nem volt/és nem is akarok a közeljövőben egy éjszakás kalandot

Egyszerűen nem értem önmagam. ..inkább ezt a viselkedésem.

Nem beszélek senkinek sem a párkapcsolati dolgaimról, csak ha kérdeznek. (de akkor sem mondok el mindent)

Tény hiányzik valaki...akiért érdemes lenne felkelni,akihez oda lehetne bújni,vagy éppen közösen megbeszélni/atbeszélni a mindennapokat/a mindennapi problémákat megoldani.

Ritka az ilyen...de van! -csak nem nekem.

Ha találok is, nagyon jól elbeszélgetek vele...akár neten/akar szóban. ..de ahogy eljön az a pont, hogy csók. ..vagy még az se...de érzem,hogy többet akar mint barát, reflexből tudat alatt kettőt visszalépek,és szarul érzem magam. (nem a korábbi kapcsolatomon már túl vagyok. ..mielőtt szóba jönne)

Vagy időt kérek,ami után nem történik semmi...vagy egymástól elfordulunl akaratom ellenére. /ami megint csak nem tetszik/

Kezdem lassan tényleg belátni, hogy én is tipikusan az a 'magamfajtának való vagyok'.


2014. dec. 20. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy az! Szerintem csak még nem találtad azt meg, aki neked kell és a tudatalattid így üzen neked ! :)
2014. dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Vazzeg neked először barátok kellenének.

Nekem 4 elképesztően jó és közeli barátom van, akikkel minden héten beszélek. Közülük 3-at még a gimiből ismerek, egyikükkel pedig nyaralás alatt találkoztam pár éve.


Nálad meg csak azt látom hogy nincs ilyenekről kivel beszélned? WTF? Én el sem tudnám képzelni, hogy nincs 2-5 ember az életemben, akikkel ne tudnék teljes őszinteséggel ilyen témákról is beszélni.


Neked első körben bizony nem pina, hanem igaz barátok hiányoznak. Nem tudod nélkülük miből maradsz ki.


21/F

2014. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2#2 ..ott a pont első körben
2014. dec. 20. 16:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes...engem fel akart szedni egy srác, de nem igazán vettem a lapot gondoltam ha komolyan gondolná elhivna randira de nem lépett, léptem igy hát én erre ő totál eltávolodott tőlem. Majd ráhajtott az egyik barátnőmre akinek bár van pasija erről a srác nem tud v nem akar tudomást szerezni mindenesetre a csaj is titkolja előtte.
2014. dec. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oooooké :)

..de ez most, hogy jön ide? :o

Amm..örülj neki, legalább nem vágott gerincre.A pasi meg lehet, 'van barátja? -kit érdekel. ..nekem a csaj kell'-elv szerint él.

2014. dec. 20. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát irtad h ha a csaj többet akar te egyből visszalépsz, látod más is ilyen...
2014. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem :p
2014. dec. 20. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!