Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a sexert van velem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a sexert van velem vagy nem megfeleloek a korulmenyek?

Figyelt kérdés
Mar az elejen tisztazta h nem akar szerelmes lenni...majusba lesz egy eve h ismerjuk egymast...en bele szerettem es nehany jel azt mutatja h o is.Nagyon jol elvagyunk mikor egyutt vagyunk...rajtam kivul nincs senkie ebben biztos vagyok!!!Egy a baj a tavolsag...mas orszagba koltozott...azt mondja nem akar elvesziteni..hianyzom neki...varja h lasson...de mast nem lep!1X meg akartam vele szakitani a kapcsolatot,nem hagyta azt mondta nem birna nelkulem...mikor haz jon talkozni akar velem eddig is velem toltotte minden szabad idejet.Mielott elment megirtam neki h szeretem...azt valaszolta o is szeret.Egy biztos en nagyon szeretem es ameddig csak lehet vele akarok lenni de tudnom h o miert van velem...
2010. febr. 2. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
szexért kellesz neki
2010. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Én az ilyen pasinak kiadnám az úját, de minél hamarabb!!!
2010. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az elöző 2 válaszolónak üzenem,h vki használja ki őket keményen,és akkor talán megtanulják értélelni azt h vki jó velük.én is voltam így lánnyal,ott vmi más van a dologban hidd el.te szexelsz vele,te kell lásd h mi a pálya.
2010. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a sexnel sokkal tob van koztunk...
2010. febr. 2. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:

ne szexelj vele ha találkoztok ,valami indokot találj ki . ha utánna is érzed meg látod hogy szeret és hiányzol neki , akkor tényleg megéri és szeret. Ha nem és megcsal , nem keres és nem hiv stb. akkor rájöttél hogy ez nem neked valo és keresheted tovább az igazit

van egy örök igazság : a távolság nagy Úr ,de az idö még nagyobb :)

2010. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Futurare ***** válasza:
52%

Hahó emberek!!! Más országból nem b@szni jár haza!!! Szeret téged!!!!


M.H.

2010. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a megszokás tartja melletted. Ha majd hiányozni fogsz neki, és szenvedni fog akkor talán elhiheted. Szerintem ő maga sincs tisztában az érzéseivel, de nem akar megbántani téged.
2010. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy azt mondta az elején, h nem akar szerelmes lenni, még nem jelent semmit! Változnak a dolgok! Szerintem nem csak szex kell neki, mert azt megkaphatná ott is, ahol lakik! Meg azt mondod, h mindíg veled van amikor itthon van!

Szóval én a helyedben bizakodó lennék! De még mindíg itt van a "más ország" probléma! Meddig marad ott? Vagy végleg kiköltözött? Ha megkérne, te kiköltöznél hozzá?

2010. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22:24el teljesen egyet ertek, mas orszagban semmi nem kotelezi h ne csaljon meg semmi nem fogja vissza megis huseges marad, megtehetne h ejjel nappal kefel de o megis ujra veled akar lenni. sztem bizz meg benne. en mar csak tudom majdnem hajszal pontosan ugyanilyen helyzetben vok.
2010. febr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!