Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan gyozuk le gatlasainkat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyozuk le gatlasainkat? A kovetkezo korulmenyek kozott : . Lentebb

Figyelt kérdés

1) meg nem volt baratnom

2) nagyon csorovagyok ( nem tom hova hivjam :( ha pedig o mondana ok talizzunk valahol (valami draga helyen) nem tom hogyan mondjam meg hogy nem lehet)

3) felek ha nem szusz esetleg kinevet vagy el hagy mert azt feltelezi hogy bena vagyok .stb stb stb


Ha neked is voltak hasonlo gatlasaid akkor jelezd kerlek (kort is kerek ha lehet)


2010. máj. 1. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy mindehhez hány éves vagy?


(Korosztályonként kicsit változó)

2010. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
21 eves vagyok
2010. máj. 1. 11:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak hasonló gátlásaim.

Babi néni.

73L

2010. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Helyes! Akkor már kinőttél a kisfiús gondolkodású tinikorszakból.


1. Csajok:

Elsőre odamenni egy csinos lányhoz aki megtetszik, az első ilyen alkalom a legtöbb pasinak problémát jelent. Ha úgy érzed, hogy nincs téma, nem tudod, hogy miröl beszélgess, akkor gyakorolj kicsit chaten. Legalább a beszélgetést, és a témát be tudod kicsit gyakorolni.

A másik, beszélj lányokhoz mindenhol, megdicsérhetsz egy eladólányt a boltban, hogy milyen csinos, egy kiszolgálót egy pultost, hogy milyen finomat adott, máshol nem kap ilyet, milyen kedves, kezdj el flörtölni a lányokkal mindenhol. És meglátod ha elmolyodnak, vagy sikerül mosolyt csalnod a lányok arcára a hétköznapokban, az máris pozitívummal tölt el. És ha lesz több apró pozitív élményed akkor megnő az önbizalmad is. És idővel megtanulod majd a pozitív jeleket, amik alapján már oda mersz menni egy lányhoz aki megtetszik, akit leszólíthatsz egy szi-ával:)


2.

Csóróság:

Itt a jó idő, nem kell feltétlenül beülni valahová. De azért készíts magadhoz legalább valami üditőt, el lehet menni egyszerűen sétálni egy parkba vagy tisztásra, vagy ha vidéken laksz, akkor valami csendesebb környezetbe ahol szép nagy házak vannak, szép nagy fák, természet madárcsicsergés, vagy elmentek erdőszélre, vagy egy tóhoz, ahol megnézitek a kacsákat. Mondjuk egy fagyira meghívhatod, az nem kerül olyan sokba.

Te vagy a férfi neked kell megmondanod, hogy hova fogtok menni első randin mondjuk.


3. Háát szerintem a nők nem nagyon szoktak azon parázni vagyis nem szokták cikinek tartani annyira ha a pasi szűz, ezen ne izgulj, ha közlöd velük akkor annál jobb, mert odafigyelnek majd rád, és vezetnek, és nem fogják azt várni hogy profi légy.

2010. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés... Függ attól is, hogy milyen típusú lányt fogsz ki magadnak. Mert nyilván az ismerkedés kezdetén még nem lehet tudni a másikról, hogy milyen igényei vannak. Ám szerintem ha találsz egy normális gondolkodású lányt, nem lehet akadály egyik sem.


Az, hogy még nem volt barátnőd és szűz vagy, nincsen az arcodra írva. Ha pedig oda kerül a sor, hogy ilyen bizalmasabb dolgokról is beszéljetek, akkor az nem az első pár találkozáskor lesz. Mire szóba kerül, már kedvel téged annyira - szerintem - hogy ilyeneken ne akadjon fent. (Én mondjuk akkor sem akadnék fent rajta, ha már az 1. randi előtt tudnám ezeket a másik félről. 21 évesen még nem vagy elkésve ezekkel.)


Pénz... Hát tudod... ha két embernek vannak közös témái, és szívesen vannak együtt, akkor nem kell eljárni drága helyekre ahhoz, hogy jól érezhessék magukat. Én a helyedben az első találka színhelyét javasolnám, nem túl drága helyet választva. Egy egyszerű kávézót mondjuk. ...Aztán ha az illető húzza a száját, vagy később is direkt drága helyeket javasol... ott már gyanús, hogy neki vagy csak ez a lényeg, vagy olyan alapjában, hogy ezt elvárja a másik féltől. ...Az ilyet ott lehet hagyni.


Nem könnyű ebben segíteni, mert tényleg ember függő. Én nem várnék senkitől drága helyeket, se nagy tapasztalatokat 21 évesen, de nem vagyunk egyformák.


Gondolj a fentiekre, remélem, összeakadsz ilyen lányokkal, akiknek mindez nem lényeg (szerintem azért akadnak sokan.)


Sok sikert! L/22

2010. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11:25-ös vok lemaradt 26/f
2010. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kosznom szepen , hogy valaszoltatok :) sokat segitettetek
2010. máj. 1. 11:41
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést. Nálam ugyanez van, csak 10 évvel idősebb vagyok.

A 2)-es ponton parázok talán a legjobban. Ha úgy adódna, én pont ezért nem mernék nyitni egy lány felé, diplomás létemre jelenleg nincs munkám, és olyan égő válaszolni, ha megkérdezi, mivel foglalkozol. Persze, nem fekszek egész nap, van egy kis keresetem innen-onnan, szóval azért el tudok hívni valahova egy lányt, de ahogy mondani szokás, "ez nem életbiztosítás". Beletelhet egy kis idő, míg újra lesz állásom, de lehet, hogy közben kihagyok egy csomó lehetőséget.

És azért a harmadik ponton is van félnivalóm, így 3X-esként. Nálad szerintem ez nem játszik úgy be, ahogy a többiek írták, hisz elég fiatal vagy.

2010. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amúgy én is köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
diákmunka?tesco?meki?keress némi pluszt..és akkor nem lesznek ilyen problémáid...
2010. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!