Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelt kérdés

Kérdezek valamit és állandóan visszakérdez. Megkérdezem, hogy hogyan kell pénzt utalni (mert mondjuk netről venném a karácsonyi ajándékát), ő meg nem válaszol, hanem még visszakérdezni, hogy kinek akarok utalni? Ha meg mondom, hogy én kérdeztem előbb, akkor "addig nem válaszolok amíg nem mondod meg kinek utalsz". De állandóan ez megy. Vagy megkérdezem, hogy hol van valami amit épp keresek, visszakérdez, hogy miért? Minek az? Mit akarsz vele?


Már az őrületbe kerget vele! Miért nem lehet válaszolni ha egyszer kérdezek?!


2014. dec. 20. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Miért kérdezed?
2014. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem válaszolok olyanra,amiről nem tudom,hogy miért kérdez.

Igaza van

2014. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi köze hozzá, hogy én kinek akarok pénzt utalni? Csak úgy példának okáért...
2014. dec. 20. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem anyum ilyen, szerintem azért csinálja mert mindent szeret előbb tudni vagy csak az időt húzza.
2014. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Irritalo. En kirugnam es keresnek egy masik pasit. Ez egyszeru kotoszkodes szerintem. 30/n
2014. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, az utolsónak van igaza. Én is tapasztaltam már... el akart ezzel üldözni..
2014. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!