Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán soha nem lesz vége?

Figyelt kérdés
már más fél hónapja ért véget a két éves kapcsolatom és ugy éreztem már, hogy jól vagyok végre boldog voltam és már jó formán túl léptem rajta amig pár nappal ez előtt meg nem láttam, most teljesen összetörtem már megint... lehet h talán soha nem fogok tudni teljesen tovább lépni. Ti mit tettek/tennétek a helyemben ???
2014. dec. 20. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos könnyen lehet, hogy amég nem leszel újra szerelmes, addig mindig fel fog kavarni ha meglátod, vagy akár csak hallasz felőle :(


De olyan is lehet, hogy valóban sosem fogsz igazán túllépni rajta. De ezt nem kívánom, tudom milyen az, én két és fél éve nem hevertem még ki teljesen, pedig azóta már volt kapcsolatom, igaz nem jó :(

n

2014. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én éppen ma szakítottam a barátommal... belefogok őrülni úgy érzem... :(
2014. dec. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen én is azt hittem, hogy beleőrülök de most már csak fájdalmat érzek és csalódottságot soha nem gondoltam h ez megtörténhet h miből csak én leszek az első pár hétben azt gondoltam h bármelyik pillanatban feltűnhet és elmondja h mennyire bolond volt h csak ugy lemondott rólam most már csak azt várom h végre elfelejthessem...
2014. dec. 22. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!