Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csávó aki tetszik 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csávó aki tetszik 26 éves, szöke, kékszemü. Szal maga a herceg. ^^ Hogy viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Mit csináljak..hogy szóljak hozzá.. milyen témákról beszélgessek vele.. volt aki azt tanácsolta, hogy érjek hozzá néha.. volt aki aztmondta, hogy sírjak éss akkor majd megölel..de sztem ez béna.:D
2010. febr. 2. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Hát ha herceg, először is kérj tőle audienciát. Aztán nem ajánlom, hogy fogdosd, mert börtönbe vetnek.
2010. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

a herceget nem szabad tegezni, még börtönbe is kerülhetsz.

Andorra hercegét is letegezték, 1,5 hétig börtönbe vonult az illető

2010. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én "hercegem" is ugyanilyen, csak 24 évesben. :)

Hát sírni ne sírj, szerintem az inkább kiábrándító az ismerkedés elején. :S A hozzáérést lehet rossz néven veszi egy idő után, ha esetleg visszahúzódóbb veled szemben. Szerintem inkább csak beszélgess vele minél többet, egy kicsit idősebb, szóval ne úgy viselkedj, mint egy 14 éves, viccelődj, ne legyél tűl görcsös, de lássa rajtad, hogy felnőttél hozzá. (habár nem derült ki hány éves vagy...) :) Mindig legyen témátok, tölts vele sok időt, ha összeilletek, úgyis alakulni fog a dolog magától. Az én fiúmnak már elég volt annyi is, hogy bejelöltem iwiw-en (látásból ismertem csak), már randira is hívott. :P

2010. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok=) köszönöm a kommentet=) nagyon aranyos vagy!
2010. febr. 2. 20:41
 5/8 A kérdező kommentje:
na most az a gáz, hogy én még nem nagyon beszélgettem vele tehát látásból ismerem.. csakhogy nekem nincs önbizalmam és nem merném bejelölni..:S
2010. febr. 2. 23:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz legalább ennyit lépned! Én bejelöltem, majd írt, hogy nem emlékszik rám, én elmondtam mikor láthatott engem, utánajárt a dolognak, majd randira is hívott. :) Lehet eleinte nehéz lesz, de muszáj ennyit tenned, ha szeretnél tőle vmit! Ha pedig nem ír rád, esetleg mikor lgeközelebb látod, köszönj rá mondjuk. Ha tetszel neki, ilyesféle apró jel is elég lesz. Hajrá!
2010. febr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nézd meg, milyen fehér ló van alatta. Audi, vagy BMW.. XD

--Chocky--

2010. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!=)

cooky.. neked meg no comment.

2010. febr. 4. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!