Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem vesznek eszre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem vesznek eszre az idosebb ferfiak?

Figyelt kérdés
Mindig csak a nalam fitalabb fiuk vesznek eszre. Egyszeruen nem hiszem el hogy az ilyenkis fitatal fiuk mindig a szemuk sarkabol figyelnek es randira hivnak es amikor mondom hany eves vagyok oket nem erdeklik csak kesobb derul ki szamomra hogy kellenenek a kapcsolathoz a plusz evek. Ezzel szemben akik hozzam illenenk korban soha nem vesznek eszre. De kisfiuk szerint szep vagyok akkor az idosebbeknek miert nem tetszem? :( pedig normalisn oltozkodom
2014. dec. 21. 17:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
24 eves vagyok
2014. dec. 21. 17:07
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem nézel ki túl fiatalnak?
2014. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A karma szemét dolog! Nem veszed észre a korodbeliek közt az éretteket, az idősebbeknek meg max csak szexre kellenél a kapuzárási pánikjaik miatt...:D
2014. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
én hozzád képest idősebb férfi vagyok, de zavar az írásodban hogy ledegradálóan írsz fiatalabbakról, én is voltam fiatalabb és amikor csak pár évvel idősebb nő vagy akár velem egy idős tetszett zavart nagyon ez a mániájuk és igazából ma sem értem
2014. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
jaja cica:$ nem veszd észre azt aki rendes. korhoz kötöd a szerelmet és rakás elvárásod van de semmit sem nyújtasz ;)
2014. dec. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha tudnál fotót is mutatni magadról, talán jobb magyarázatot is tudnánk adni a kérdésedre..

36f

2014. dec. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fotót kérek:) 25f
2014. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elég beteg jó pár korábbi válaszoló. (3,6)


21 éves srác vagyok és teljesen megértem, hogy nem vonzódsz a fiatalabbakhoz. Ez a normális a nőknél. 10-ből 8-9 lány a tőle idősebbeket preferálja (mint ahogy pl. 10-ből 8-9 lány meg a tőle magasabbakat). Én is a kb. 16-20 éves lányoknál vagyok sikeres. Soha nem is volt még idősebb barátnőm, de én sem akarok.


Menj olyan helyekre, ahol idősebb férfiak vannak. Nem tudom most hol szólít meg téged a legtöbb férfi, de most biztos rossz helyeken vagy, ha ilyenek nem történnek.

2014. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg, nem tudom...

talán....mert 24 helyett 16-nak nézel ki, vagy épp te vagy az aki nem veszi észre a másikat..az is lehet h nem tetszel nekik, vagy lehet , hogy úgy nézel ki mint egy hippi, vagfy ki tudja.

egy kép sokat elárulna.


de lehet h kopasz vagy!

2014. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!