Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, Miért?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy van e itt aki már csalta meg a párját vagy csalták meg . Főként arra lennék kíváncsi h az aki meg csalja a párját még is mit érez , nem bántja a bűntudat , stb .
2014. dec. 21. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Hát persze.Jó volt.Nem volt bűntudatom.Nem kell túlspilázni.Egyszer élünk.
2014. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Egyáltalán nem. A szex és az érzelmek különválaszthatók. A hűség ilyen formája túlértékelt.
2014. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy pasi kiöntötte a szívét, középiskolás korában igen csak szoknyapecér volt, mikor szerelmes lett és dobták jött rá milyen érzés is, mikor az érzelmekkel nem törődve csak elhagynak valakit vagy megcsalják. Onnantól kezdve sokkal nagyobb szerepet játszott az életében a tisztelet és ha egy lány iránt nem érzett úgy, hogy a kapcsolat tovább folytatódhatna nála, akkor azt közölte még mielőtt nagyobb gond lenne. Úgy hiszem, ez a szerencsésebbik eset, hogy nem esett szét a feje.
2014. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem csaltam meg, hanem elhagytam egy másik lányért akibe beleszerettem... Ez van, egy gyökérnek éreztem magam, de maradjak olyan mellett, aki iránt már nem érzek szinte semmit?

A bűntudat hamar elmúlt.

2014. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
biztos bántja! Az életem párja magától vallotta be hogy mással dugott! Akkor csak bántotta! Azért én nem tudom hogy én be tudnám-e vallani magamtól ha ilyen szituba kerülnék! Te csaltad meg vagy ő téged? Biztos nem azért kérdezed mert semmi közöd a témához!
2014. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ö csalt meg engem , azért kérdem mert én nem tudnák ilyesmit tenni , inkább szakítanák vele először.
2014. dec. 21. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!