Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van a b. nőmnek, tényleg semmi nem jó neki?

Figyelt kérdés

Sosem jó neki semmi, de amit ma művelt...

Tegnap vettünk pár dolgot, ma felrakom, összerakom stb...

Reggel arra ébredt, hogy az összes szerszám ki a lakásból, utána kérdőre von, hogy miért nem csinálom amit kell, az előszobában szereltem, amit utána feltakarított, aztán behoztam a többi szerszámot, lecsesz, hogy összejárom amit takarít, és behozom a koszos szerszámokat, kiviszem, ekkor nekem esik, hogy egy igazi férfi megcsinálja amit kell. Meg van fázva, és meg fog neki jönni, de ez miatt lehet valaki ennyire hülye?


2014. dec. 21. 19:59
1 2
 1/11 opened paradise ***** válasza:
73%

Duplán piros betűs karácsony?

Nem irigyellek.

2014. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
na remélem ilyen hülye barátnőm sose lesz..
2014. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És te hogyan reagálsz ezekre a dolgokra? Mert az sem mindegy.
2014. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3-as:

sehogy, vagyis nem csinálok semmit, szó szerint...ülök és nézem a falat

2014. dec. 21. 20:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
".ülök és nézem a falat" XDXDXD bahahwahaw az fas.za
2014. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Állj ki magadért!
2014. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3 vagyok. Akkor pedig kapd el egy nyugodt pillanatában és magyarázd el neki, mi ezzel a helyzet. Mert nem helyes, hogy magadban haragszol rá, ahelyett, hogy tudatnád vele (normális hangvételben), hogy megértse, hogy mi nem tetszik neked. KOMMUNIKÁCIÓ!
2014. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Én nőként írom, hogy azért ne ülj és nézd a falat, hanem állj ki magadért. Persze kulturált keretek közt..., nem kiabálva.


Azért mert neki meg fog jönni, még nem muszáj mindenbe belekötni, pláne olyanon veszekedni, aminek igazából értelme sincs.


Szerintem 1-2 nő hajlamos a hisztirohamait a menstruációjára fogni. Nem mondom, hogy egy kellemes dologról van szó, sőt...De túlzásokba sem kell esni ez miatt.


Mondd meg neki nyugodtan, hogy nem vagy vevő a felesleges cirkuszolásra.

2014. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
érthető ha megfog neki jönni... sajnos ilyenkor én is ilyen tudok lenni... beszéld meg vele... nyugtasd meg, szeretgesd... mást nem tudsz ilyen helyzetben csinálni... magamból kiindulva legalábbis...
2014. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy majdnem 6 èves kèrdès. Mèg mindig aktuális a problèma?? Vagy mièrt van kiemelve?
2020. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!