Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy érdemes kezelni ismerkedé...

Hogy érdemes kezelni ismerkedésnél a lányok kopj le, szánalmas vagy, nem vagyunk egy szinten, anyád és hasonló sértegetéseit?

Figyelt kérdés
Ez a társadalmi norma manapság, hogy papucsmódon alázatosan tűrni kell? Ilyenkor mi a norma, elmormog valamit az ember hogy mekkora kua a lány aztán lelép? Vagy hogy szokott lenni és hogy kéne valami büntetéssel leszoktatni a lányokat erről?
2014. szept. 4. 23:51
 1/10 Kisboltos ***** válasza:
100%
Nem kell velük foglalkozni, ennyi. Irány a következő:D
2014. szept. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
21%
Ne menj oda hozza. Mas kategoriaju lanyokkal ismerkedj,valoszinuleg nem a sajat sulycsoportodban probalkozol...
2014. szept. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mekkora gyökér lehet egy ilyen csaj, én sosem tudnék így vissza utasítani egy srácot, szerintem nem érdemes az ilyenekkel foglalkozni, srácok ti se foglalkozzatok velük ilyenek miatt nem kell idegesíteni magatok, örüljetek inkább hogy megtudtatok milyenek :)
2014. szept. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ált. úgy megyek oda, hogy 'Szia, szimpatikusnak tűnsz, szívesen megismernélek' Ha erre bunkó módon válaszol és nem tudja normálisan elmondani, hogy én viszont őt nem érdeklem, akk ált. egy hatalmas mosoly kíséretében azt szoktam mondani, hogy 'ouch, régen lőttem ennyire mellé. Na szia'


Felesleges ezeket alázni, nagy a pofájuk, de a legtöbbnek nincs mire, csak arra, hogy jól néz ki. Majd ha már öregebb korban nem lesznek szépek akk visszakapják, mert semmi mást nem tudnak ezek felmutatni.

2014. szept. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Nem kell velük foglalkozni, ennyi. Irány a következő:D"


De éppen erről a csicska hozzáállásról beszélek, hogyha szemen köpnek akkor is azt mondod hogy az eső esik. Már a tévében még pofozzák is a férfiakat olyan szemtelenek. Most akkor hirtelen mitől is lettek ilyen alázatos papucsok a férfiak és hogy lehetne férfit faragni belőlük, vagy a nőkből hölgyeket?

2014. szept. 5. 00:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Én az ilyen lányokat még mindig többre tartom mintsem azokat akik hagyják, hogy kínlódj velük majd egy év után benyögi, hogy igazából nem is vagy az esete és már van barátja... Egyébként meg fölös az ilyen lányoknak beszólogatni mert úgysem jut túl el az agyáig vagy ha igen akkor se gondolja meg magát.


Ez ellen nem tudsz mit tenni, ilyen a mai társadalmi norma. Régen a nőknek is kellett tenniük egy férfiért, de ez manapság nem 'divat'. Közben meg lehet majd megveszik, hogy odamenj hozzá, de az egója túl nagy ahhoz, hogy csak a látszatát is keltse ennek.


Amit leírtam csak a fiatalabb korosztályra érvényes leginkább, mivel 25 fölött amikor előtör a férjkeresési pánik, akkor bárkivel szívesen ismerkednek, annak reményében, hogy megtaláljak azt.

2014. szept. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Retardált Reptoid ***** válasza:
82%

Ugyanilyen szinten kell visszavalaszolni:

Szoppj le te budos kuurva

2014. szept. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Japán animékben asszem szoktak adni kokit fiúk lányoknak is meg fordítva, meg cigányok is szoktak hasonlót. Magyarok között nem lehetne valami pofont, seggbe rúgást, kokit, vagy hasonlót bevezetni neveletlen kisasszonyok részére? :)
2014. szept. 5. 01:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyébként konkrétan hányszor mondták már neked ezt, hogy "szánalmas vagy, nem vagyunk egy szinten"? Nem lehet, hogy valami nagyon gáz szöveged van?

Engem is nem egyszer visszautasítottak már, de ha normális, emberhez méltó módon közeledtem, akkor sosem ilyen formában.

Akció-reakció.

2014. szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fingkirály válasza:
Nyomj be egy izmosat a bordái közé a májára, aztán amikor összeesik, akkor kaján vigyorral megszólalhatsz, hogy "nnna mostmár VALÓBAN nem vagyunk egy szinten" :)))))
2015. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!