Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiúval muszáj oboázni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúval muszáj oboázni?

Figyelt kérdés
Egy pasi elvárná, hogy oboázzunk? Mert nem tudom nekem nagyon kényelmeteln lenne. Persze egy kapcsolatban nem akarok csak magamra gondolni, csak félek, ha lesz egy komoly kapcsolatom és, hogy elvárás lenne és ha nem teszem meg akkor lehet másban keresné az örömöt.
2014. dec. 22. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Az sem baj, ha zongorázol. Csak aztán szopjál rendesen. :)
2014. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek elvárás, de nagyon jó tud lenni a lánynak is, én pl. szeretem csinálni annak akit szeretek :)

Próbáld ki és utána döntsd el, neked tetszik-e vagy sem.

2014. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kényelmetlen? Majd belejössz, és nem fogod annak érezni:)
2014. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem elvárás. Amíg máshogy ki tudjuk elégíteni egmást, akkor még kérni se kérném, de tuti hogy szeretném.. Ekkora áldozatot csak hozhat magának a másik fél :)
2014. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem muszáj.
2014. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nem feltétlen muszáj, de örülnek neki általában. És a lánynak is jó tud lenni :P
2014. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szexben semmi sem muszáj
2014. dec. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, de nagy fekete pont ha nem teszed meg.
2014. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi sem muszáj, de a jó az, ha olyan kapcsolatod lesz, ahol a srác is imádni fogja minden egyes porcikádat, örömmel kényeztetni, és nekünk is nagyon izgató az ha egy csaj rá van kattanva teljesen a testünkre is, beleértve a farkunkat is. Aki szeret nyalni (pl. én), az cumit is alapnak érzi.
2014. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem. Nem kotelezo. En mondjuk szeretem csinalni es a parom is nagyon szereti ha kenyesztetem.
2014. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!