Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korkülönbség? Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Én 15 vagyok,én vagyok a lány.A koromhoz képest érettnek mondhatom magam.

Na és van egy fiú akivel kavarunk,de ő most lesz 18!

Szólnának szerintetek a szülei?

Nekem nem mivel báttyám és barátnője közt jóval több van.

Az emberek mit mondanának?

Nem hívnának engem k....nak?

Jó idő után feküdnénk le,de ugye ezt a külvilág nem tudják.



2014. dec. 22. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha érzitek hogy megvan a közös pont akkor semmi baj, ne foglalkozz másokkal...nem tudom, hogy szólnának-e neki otthon ez szülő függő:)
2014. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

az semmi!! érezzétek jól magatok.Egy szűz punci bizony izgató.

mit szólnának a szülei ugyan? "fel ne csináld gyerek" max ennyit.....

2014. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem is korkülönbség :D Szerintem a korkülönbség, amikor már ferde szemmel néznek rád, az olyan 7-10 év körül van, ha 15 feletti a korkülönbség, akkor már szerintem is hülyeség a kapcsolatba belemenni.
2014. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez még elfogadható, de készülj fel, hogy lesznek akik azt mondják, hogy ez sok, és nagyon fiatallal kezd a pasid, de ne foglalkozz velük, mert ők csak bele akarnak kötni

amúgy csak azért tűnik soknak, mert a 18 az egy mérföldkő, amin ő hamarosan átlép, neked meg még van hozzá 2,5 éved gondolom

és amúgy ez nem annyira nagy korkülönbség

2014. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 év??? az semmi :D nyugi nem kell aggódnod..amúgy meg ha kedveled akkor sz*rd le akkor különbséget,vállald fel a párodat.
2014. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

Egyébként igen azért félek,mer tugye akkor már rá mindenki mondja,hogy felnőtt.Ebbe a hónapba tőlti be,én meg nem rég töltöttem a 15öt...

Ő nem szégyelne de a barátai,a sok 18 vagy idősebb nem fognak leszólni?

Én felvállalom,de neki nem lesz rossz?

2014. dec. 22. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!