Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fellángolás vagy kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fellángolás vagy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van pasim,mindjárt 1 éve,de van egy másik srác aki tetszik,és én is neki,de ez csak fellángolás szerintem...

Olyan rosszul érzem magam...Van egy srác akit szeretek,de most itt egy másik aki iránt szintén érzem vmit...Remélem értitek mit akarok mondani. Segítsetek rajtam hogy mit tegyek?


2014. nov. 14. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nézd, ez több dologtól függ. Ha több ideje ismered a srácot, mint egy hónap, akkor nem "fellángolás". Fiatal vagy, nem vagy köteles egyetlen egy sráchoz hozzáláncolni magad. Ha a másik srácot szereted és ő is téged, én azt javaslom adj neki esélyt.
2014. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóval igen, a lényeg, hogy hallgass a szívedre és ne érezd rosszul magad miatta, ha az új srácot választod.
2014. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké,köszi szépen:)
2014. nov. 14. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. :)
2014. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!