Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért alázom meg magam olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alázom meg magam olyan nő előtt aki nem érdemli meg hogy szeressem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mást szeret,velem csak játszott,és ez fáj,de nem akarom elengedni,csak azért hogy a másiknak jobb legyen.

2014. dec. 23. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert idiota vagy.
2014. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a szerelem. :)
2014. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Majd szét vet a düh,ha rá néz..
2014. dec. 23. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem #2-es! Ennek a szerelemhez semmi köze! Sőt! Meg sem érdemelne? Szeretted egyáltalán, v. csak birtokolni akartad?

Ne legyen az övé se!?

Gratulálok! Igy meg is utáltatod magad! Tudom most ez sem számit! De ne csodáld ha nem maradt veled!

2014. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Baratom ne csinald, tudom h mibe vagy benne. Voltam enis szerelmes egy ilyen nobe. Alj a sarkadra, mutasd h te boldog vagy nelkule. Nekem sikerult ugy meg forditani h o let oda ertem, konyorgot h ne hagyjam el. Alig birtam le koptattni, biztos sokat vagytok egyutt igaz?
2014. dec. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!