Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy rossz kapcsolat ilyen szinten rányomja a bélyegét a jövőre?

Figyelt kérdés

Régen volt egy komoly kapcsolatom. Aminek elég csúnya vége lett, a lényeg az, hogy a srác egyéb okokból ritkábban keresett és én ahelyett, hogy megértettem volna kiakadtam, veszekedtünk és végül emiatt szakítottunk.

Úgy érzem mostanában folyamat ez történik azokkal akikkel ismerkednék. Megidmerkedünk, minden jó, utána valami miatt ritkábban keres, én kiakadom, hogy mivan ha ő is olyan lesz, furán kezdem viselkedni, és végül már nem is keres.

Mással is volt ilyen? Mit tudok ezzel tenni? Vagy csak a véletlen az egész? Szeretnék változtatni.


20L


2014. dec. 24. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem van. Úgy érzem, hogy a övetkező kapcsolatomba nem fogok tudni olyan energiát és "erőt" beleadni, mert annyira már nem fog érdekelni, nem akarom annyira, megismerni, azt sem hogy megismerjen engem minden téren, nem nagyon érdekel már.
2014. dec. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen nálam is ez van. =((
2014. dec. 24. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!