Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a kapcsolat még ér valamit?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint egy éve vagyok együtt a mostani párommal. Munkahelyen ismerkedtünk össze. Az elején még minden szép és jó volt. Én fülig szerelmes voltam. De egy kis idő után kezdett megmutatkozni a valódi természete. Jó, én sem vagyok tökéletes, tisztában vagyok vele. Folyton minden miatt lecseszett. Sokat dolgozok, mért nem sminkelésmmindig, mért nem hordok mindig fülbevalót, keszüljek gyorsabban. Amikor ő ott hagyta a munkahelyet, akkor folyton unatkozott és mehetnékje volt míg én ugyan úgy 5-6 napot dolgoztam 8 órát végig állva robotolva. Hulla fáradt voltam állandóan. Én ezt kb 5-6 hónapig tűrtem kisebb-nagyobb veszekedésekkel. De azután sem változtak a dolgok, hogy én is ott hagytam a munkát. Annyiban csak, hogy az én türelmem megfogyatkozott és már nem csak a nagyon rossz megjegyzéseire, hanem mindenre ugrok és megsértődök rögtön, ami egy kicsit nem tetszik. Most mind ketten tanulunk, itt vannak a zh-k, a vizsgák. Úgyhogy egy darabig nem is találkoztunk. Természetesen emiatt már beszélni se tudunk semmiről, max a suliról.

Én már nem tudom hogy ennek van-e jövője. Már egyáltalán nem érzem azt hogy mi összetartoznánk.



2014. dec. 5. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Te magad mondtad ki: nem érzed azt, hogy összetartoznátok.


Szerintem, ha valakiben felmerül ez a kétség, akkor annak a kapcsolatnak már harangoztak.

Elmondásaid alapján minden apróság zavar titeket a másikban, nincs közös témátok, akkor miért raboljátok még egymás idejét?

Lehet, hogy ideiglenesen tudnátok javítani a kapcsolaton, csak szerintem nem sok értelme lenne.

Én is jártam már ilyen cipőben és életem legjobb döntésének tartom,hogy szakítottam a pasival (csak azt sajnálom, hogy 3 évig húztam mellette, mikor már az első év végén éreztem, hogy nem vagyunk egymásnak valók)

2014. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!