Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami tanács hogyan tudnák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tanács hogyan tudnák kimozdulni és ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem nagyon mozdulok ki itthonról,szeretnék,de valami sose engedi legbelül(egyedül nem merek). Olyan barátaim nincsenek akikek egy városban élek ,de más ismerőseim vannak ,de nekik megvan a saját baráti köreik,így nem hívnak közös programot sose csinálunk pedig jó lenne. Nem tudnák 1 embert se mondani akit igaz barátnak mondhatnák. Eléggé csöndes vagyok,de ha van téma akkor megnyilvánulok sőt van úgy hogy elég jól jönnek ki a poénok amiket elsütök és ilyenkor rohadt jól érem magamat.De sajna ez ritkán van. Szeretnék ismerkedni,de nem tudom,hogyan úgy hogy itthon vagyok. Volt két lány akire ráírtam,de barátjuk van így hagyom ezt is a fenébe,hogy netten ismerkedjek.Tudom ,hogy a szakmám miatt sok ismerősöm lesz.Attól nem félek hogy nem fognak felhívni,hogy gyere le egy sőre vagy dumáljunk,inkább attól hogy egyedül leszek.Ezek az ünnepek is tisztára lehangolnak,semmi értelme sincs ha egyedül van az ember. Tegnap voltam a városba és jött velem szembe egy lány és láttam hogy néz ,de valahogy nem tudtam a szemébe nézni,erőt vetem magamon ,de akkor már pont leszegte a fejét. Nem tartom magamat csúnyának,sőt sok mindenkitől vizahalom , hogy milyen jóképű gyerek lettem.Tény hogy magamba kellene ez elrendeznek ,legyőzni a félelmeimet,de hogyan?
2014. dec. 24. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jóképű vagy csak merned kell. Ha tényleg jóképű vagy, akkor amint megszólítod a csajt, onnan már átveszi, és ő akar majd minél előbb az ágyadban kikötni. Ha viszont ronda vagy, mint én, csinálhatsz bármit, egy lánynak sem fogsz kelleni. Ez tapasztalat. A lányoknak csak a külső számít, ezt be kell látni.
2014. dec. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ilyen emberek még jobban lerontják a kedvemet. Csúnya vagyok,mért gondolod ezt? Hiányzik a orrod,füled vagy nincs fogad? Tény hogy vannak lányok akik a külsőre buknak,de vannak még rendesek is. Csak ők pont olyanok mint mi azt hiszik csúnyák és ők is bezárkózottak.Nem vagyok jóképű, inkább a szakállam tesz azzá. Nincs gyerek arcsom ,hanem inkább férfiasabb képet kölcsönöz.De hiába ha bátortalan és bezárkózott vagyok. Mit sem érek vele.
2014. dec. 24. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!