Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással csókolózott, de én is....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással csókolózott, de én is. Most akkor mi legyen?

Figyelt kérdés

Tényleg szeretem a barátnőm, megadok neki mindent, viszont 2 hónapja egy csaj lekapott egy buliban, a születésnapomat ünnepeltük, a csajt nem ismertem, és a barátnőm dolgozott, így nem tudott eljönni. Bűntudatom volt. Most kb 1 hete írt nekem, hogy nagyon bántja a lelkiismerete, ezért elmondja.

Az exének hazavitte a cuccait magától, mert az exe nem tudott érte menni... A srác lekapta, és mondta neki hogy még mindig szereti, viszont a lány elmondása szerint nem akar tőle , mert engem szeret. Elviekben ezt mondta a srácnak is.


Féljek attól, hogy meg fog csalni? Mert kb 7-8 exe volt már.

Egyébként 25 éves.


2014. dec. 24. 15:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Te annyira félhetsz attól, hogy ő csal meg mint ő attól, hogy te fogod. Nem számít hánz exe volt, az nem derül ki, hogy neked mennyi volt, feltételezem hogy kevesebb, ha az övéit sokallod, mégis te is ugyanazt tetted vele. De te elmondtad neki? Én azt szűrtem le hogy nem, de mégis előre bocsi. A teendő szerintem az lenne, hogy ha nem mondtad még el neki valld be te is és aztán beszéljétek meg, hogy mit szeretnétek. Van értelme folytatni vagy sem. Ha úgy dontottök van értelme, akkor sokat kell tegyetek mind2en annak érdekében hogy helyrehozzátok de működhet.
2014. dec. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem nincs gáz. ne parázz.
2014. dec. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!