Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feltennék néhány kérdést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltennék néhány kérdést, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

1, Mivel tudott érzelmileg meghatni, vagy mivel tudtad érzelmileg meghatni a párodat? Persze jó értelemben.

Tudnátok ilyesmire ötleteket adni? Mindenféle jöhet.


Mindemellett ha nem titok, beszélhetnétek a szexuális életetekről is.

2, Mennyi ideig bírja nálatok a férfi az ágyban?

3, Mennyi idő az, amire a nő elmegy?

4, Voltatok olyan helyzetben, hogy a férfi gyorsan ment el, és emiatt nem volt jó a szex? Hogyan orvosoltátok, ha orvosoltátok?

5, A szexnél maradva, tudnátok írni jó módszereket hüvelyi orgazmus elérésére egy férfinak? Akár ujjal is.

6, Tudnátok ajánlani olyan irományt, leírást, könyvet ami nálatok bevált szex terén, esetleg szerintetek beválik?


Lehet, hogy jobban illene ez a szerelem-szex kategóriába, de mivel a kapcsolatom milyensége múlik a dolgokon, ezért inkább ide tettem fel, mindemellett itt nem kerül 5 perc után a 10. oldalra a sok kérdés miatt a kérdésem.

Nem muszáj minden kérdésre válaszolni, az is elég nekem, ha egyre tud valaki, de örömmel fogadnék mindenféle választ.


2011. jan. 13. 00:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

1, Mivel tudott érzelmileg meghatni, vagy mivel tudtad érzelmileg meghatni a párodat? Persze jó értelemben.

Tudnátok ilyesmire ötleteket adni? Mindenféle jöhet.


Ne haragudj, erre most nem tudok válaszolni...Nagyon nehéz kérdés számomra. Szerintem én őt még nem hatottam meg túlságosan érzelmileg. Engem az hatott meg, amikor végre fél év után kinyögte, hogy szeret, csak azért nem mondta előbb, mert nekem előbb le kellett zárnom egy kapcsolatomat, és addig amíg ez nem sikerült, védeni akarta magát.



Mindemellett ha nem titok, beszélhetnétek a szexuális életetekről is.

2, Mennyi ideig bírja nálatok a férfi az ágyban?

Tovább, mint én. Ő addig bírja, amíg akarja vagy amíg én kérem. Mivel megromlott a kapcsolatunk, és én már inkább nyűgnek érzem a szexet, sokallom is, olyan sokáig húzza néha. Volt, hogy órákon át bírta, de az még a boldog időszakból volt, mikor még én is élveztem. Amúgy átlag 20 perc, fél óra.



3, Mennyi idő az, amire a nő elmegy?

Nem tudok elmenni. Amikor minden OK volt és halálosan szerelmesek voltunk és boldogok és megőrültem a szexért, és egész napokat szexeltünk át, akkor se volt soha tankönyvi orgazmusom. De hiányérzetem se volt egy percig se. Csodálatos és tökéletes volt a számomra orgazmus nélkül is.


4, Voltatok olyan helyzetben, hogy a férfi gyorsan ment el, és emiatt nem volt jó a szex? Hogyan orvosoltátok, ha orvosoltátok?

Nem.


5, A szexnél maradva, tudnátok írni jó módszereket hüvelyi orgazmus elérésére egy férfinak? Akár ujjal is.

Mivel nem volt orgazmusom, nem tudok. Pedig a párom profi, ujjazásban is. Szerencsére nem veszi magára és nem gondolja azt, hogy valamit ő csinál rosszul. Hogy nem élvezem a szexet, annak az az oka, hogy tönkretette az önbizalmamat, mert leszólta a külsőmet nem egyszer, és más nőket dícsért. Semmi köze a szex-technikájához.

Úgy gondolom, nem ártana ha kicsit olvasgatna a női lélekről is könyveket, nem csak a szexről.



6, Tudnátok ajánlani olyan irományt, leírást, könyvet ami nálatok bevált szex terén, esetleg szerintetek beválik?

Ismétlem magam, a mi esetünkben a páromnak nem szex-könyveket kéne olvasnia, hanem párkapcsolatról szólókat:

Pl. Hogyan ne tegyük tönkre a barátnőnk önbizalmát - avagy ne csodálkozzunk, ha egy darab fa az ágyban, ha megkapta tőlünk, hogy nem jó nő, nem vagyunk belé szerelmesek és számunkra nem fontos az esküvő...



A lényeg, azt vettem észre, hogy az önbizalomhiánnyal küszködő férfiak esetleg a női orgazmus hiányából arra következtetnek, hogy a nő nem élvezi velük a szexet vagy hogy valamit ők csinálnak rosszul.

Szerintem ha a nőnek nincs hiányérzete, hülyeség ezen agyalni. Én képes lettem volna egész nap szexelni orgazmus nélkül, és baromira élveztem, amíg azt hittem, hogy a párom szépnek talál és szerelmes belém. Mióta megfosztott ettől az illúziótól, tőlem csinálhatja bennem 10 ujjal és 3 kukival is, akkor is unom az egészet!

2011. jan. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bocs, 32 N voltam...
2011. jan. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igazából nem a szex élvezetén van a hangsúly nálunk, hanem emiatt egyre kevesebb a szex, hogy ő nem tud elmenni. Lehet, hogy ő se képes rá, ő is mondta, de én azért meg szeretném próbálni. Mindenesetre a gond az, hogy hétvégénként találkozunk, amire én már eléggé kanos tudok lenni, így őszintén nem tart 5 percnél tovább. Régen több aktus volt egy nap alatt, akkor bírtam fél óráig is, de volt, hogy a végére feladtam mert én fáradtam el. Akkor se jött össze :\

Jó megoldásnak tűnt az, hogy kielégít, és miután megint készen állok, jöhet egy hosszú szex, de nem jött össze, mert kielégítés után semmi se lett belőle. Ezért kértem tanácsokat, szeretnék neki örömet okozni, hogy élvezze velem, és akarja.

2011. jan. 13. 01:28
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem más válaszokat adnék mint amire most éppen szükséged lenne.

De egy régebbi kapcsolatomban volt ilyen jellegű problémánk.A srác nem bírta addig míg nekem jó lett volna.Alapvetően velem van a gáz, mert 100ból 1* ha sikerül elmennem.Ciki nem ciki, ez van:(

Aztán egy párterápián kaptuk azt a tanácsot, hogy amikor nem találkozunk és nem tudunk együtt lenni, akkor Ő próbálkozzon magával.Maszturbáljon.Minnél többször csinálja, annál tovább fogja bírni.

Hogy ez másoknál hogy jön be, fogalmam sincs.Tény és való, tovább bírta, de ettől nekem nem lett jobb:(.

Szóval válaszoltam is meg nem is, tanácsoltam is meg nem is.

Hátha akadnak okosabbak is.

Sok sikert és ne add fel!!!

2011. jan. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, igazából most remény gyúlt bennem a válaszod láttán. Nem mondták neki, hogy hogy csinálja? Mert én elmaszturbálgatok itthon, azzal nem lenne gond.
2011. jan. 13. 03:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tud elmenni annyi idő alatt, amíg te, akkor nem izgattad fel eléggé, mielőtt betetted. 20 perc pettig előtte sok mindent megold. :)
2011. jan. 13. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze, petting mindig szokott lenni. De leírhatnád, hogy te mit értesz petting alatt, kíváncsi vagyok.
2011. jan. 13. 03:51
 8/13 anonim válasza:
orálisan próbáltad már kielégíteni? az a legtöbb nőnek bejön... amúgy könyvben a klasszikus káma szutra ajánlott:)
2011. jan. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1. én mindig úgy tudok érzelmileg hatni a páromra, ha magabiztos nőt játszok, aki nélküle is feltalálja magát, nem fél a szakítástól, attól sem ha hanyagolják, nem ad alább az elveiből, ki áll önmagáért. ezzel a párom mindig megbecsül. harcol értem. néha kikészül tőlem.

de ha simán szerelmes vagyok és odaadó, akkor le se sz*r

2. mindig kevesebb ideig bírja, mint ahogy nekem is jó lenne

ha vissza tartja, engem csak levisz a nullára - nincs megoldva a probléma

3. 7 perc, ha magammal játszom, a pasimmal kb 20-30 perc, ha elmegyek...

4. nem orvosolható nálunk, mert én az "egyenletes döngetéstől" mennék el, de ő mindig megáll, hogy húzza nekem az időt

5. g-pontról a neten vannak cikkek

6. nálam bevált az exbarátom - tehát pasicsere - könyvet nem tudok

2011. jan. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

02:09 vagyok

Azt hogy konkrétan hogy csinálja, nem tudom megmondani, mert a "részleteket" már 2-n beszélték meg a tanácsadóval.

Az utánam íróknak:őszintén kívánom, hogy ne legyen olyan barátnőtök, aki nem tud elmenni.Én speciel, nem tudok.Akármennyi petting, romantika, alkohol esetleg, mire kezdene jó lenni, hirtelen abbamarad.Hiába próbálkozik a párom akármivel, nem jön össze.Pedig szeretem, kívánom és nagyon bosszantó a dolog.

Kérdező:esetleg egy párterápia?Jó tudom oda inkább az megy, akinél gondok vannak, de talán tud valami okosat mondani.

2011. jan. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!