Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felzaklat egy másik férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felzaklat egy másik férfi felbukkanása a párom mellett. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok a barátommal, voltak nagy hullámvölgyek,de rendeződni látszik minden, úgy érzem Ő az,akit soha nem tudnék elhagyni,valamiféle láthatatlan kötés köt hozzá.De a múlt nyáron felbukkant egy férfi, aki,mint ember lenyűgöző volt,nagyon korrekt személyiséggel,csak a körülményei nem tették lehetővé,hogy ez komolyabbra forduljon,de kicsit egymásba gabalyodtunk. A mai napig,ha hallok róla,ha meglátom képen,legszívesebben megkeresném,mi van vele,állandóan nézegetem van-e valakije.Mindez tudom,hogy kölcsönös,csak neki gyermeke van,elvált,és fiatal vagyok hozzá. Persze nem keresném újra fel a barátomra való tekintettel.Nem mánia ez nálam,csak néha rám jön. Nem szeretnék vele,és nem is tudnék kapcsolatot kezdeni,és a barátomat szeretem,de akkor ez mi lehet?
2010. febr. 3. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy szexuális vágy ..ki akarod próbálni az "ismeretlent"....ennyi
2010. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

semmi

a barátoddal maradsz ( te mondtad ), boldogan fogtok élni míg meg nem haltok

2010. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ugyanabban a cipőben járok, mint te, imádom a páromat és vele akarom leélni az életem, viszont néha rámtör ez az érzés, hogy de jó lenne, hogyha még kapnék néhány hónapot szabadon, hogy azt tegyek, amit akarok, és néha én is "megkívánok" egy pasit, aki számomra teljesen elérhetetlen, de ha elérhető lenne, akkor sem jönnék vele össze, és a páromat választanám helyette... ez max egy hétig tart és olyan félévente jön elő...ilyenkor nagyon rossz, meg bűntudatom is van miatta, de tudom,h hamar túl vagyok rajta, csak egy érzés és tetlegesség úgysem lesz belőle... szépen átvészelem magamban és senki nem vesz észre semmit belőle


20/L

2010. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a baj azzal van, hogy szerintem a pasik (párunk) is érzenek ilyeneket

nekem rosszul esik így belegondolni, hogy másra vágyik és nagynehezen elfojtja

ez akkor szűnik meg szerintem, ha az ember sok csalódás után tudja majd értékelni a normális saját barátját

és nem lát mást, csak rosszat egy elvált, vagy gyerekes pasiban

2010. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!