Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyi volt? Vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi volt? Vagy van esély a folytatásra?

Figyelt kérdés

3 hete megismerkedtem a neten egy fiúval. Rengeteget beszéltünk,mindennap órákat. Mindketten úgy éreztük,hogy beleszerettünk a másikba,pedig még nem is találkoztunk. Életembe nem voltam ilyen boldog... De ma megszakított velem minden kapcsolatot. Azt mondta,hogy azért,mert nem akar fájdalmat okozni nekem,ugyanis jelenleg van egy kapcsolatom... Azt mondta,hogy nem akarja,hogy lelkiismeret furdalásom legyen,azt nem tudná elviselni...

Pedig szeret,és állítólag örröké fog szeretni... De akkor miért? Szerintetek van még esély a folytatásra?


2010. febr. 3. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
És te elhitted neki,h örökké fog szeretni ismeretlenül? Nem téged fog szeretni,hanem azt a képet,amit elképzel arról,miylen lehet Veled,pedig valójában lehet h egész más.....!Hagyd már rá........
2010. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mondjuk szakíts a kapcsolatoddal és ezt mond meg neki
2010. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"van egy kapcsolatom..."

van barátod?

akkor ezért nem foglalkozik veled

2010. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális ember nem kezd olyannal, akinek van egy másik párkapcsolata. Vagy szakíts azzal, akivel most vagy, vagy felejtsd el a netes pasit.
2010. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem egy mondatát se hidd el amit leírt neten...
2010. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! Igazából ez az egész csak barátságnak indult,nem ezt akartuk...,de ez lett. Sajnos nem egyszerű döntenem,ezt ő is tudta,de elfogadta... A mostani kapcsolatomba,gyerek is van,így nekem az ő érdekeit is figyelembe kell vennem. A párom jó ember,jó apa,de én most úgy érzem,hogy azt a másikat szeretem...,

hogy őt akarom. Nem tudom mit tegyek,bár lehet most már mindegy is... Mindenhonnan törölte magát,nem tudom én elérni.

2010. febr. 3. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!