Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünet. Van még esély a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünet. Van még esély a folytatásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17/f vagyok ,15 hónapja van egy kapcsolatom és eddig minden nagyon jól ment de 1 hete kért szünetet mert sokat veszekedtünk és szeretne megnyugodni.Nem keres,nem hív , nem is köszön pedig egy iskolába járunk .Nagyon szeretem de nem fogadtam el a döntését, 2 nap múlva nem bírtam tovább és próbáltam békülni . Megöleltem de ellökött ,hogy hagyjam gondolkozni. Volt még pár ilyen alakalom és nem tudom mit tegyek.Szerintetek Szeret? vagy ez csak kibúvó mert már nem szeret? vagy komolyan gondolja,hogy ez majd segít?Ne haragudjatok , hogy ilyen sok lett remélem tudtok segíteni:) és a lány 16 éves
2009. dec. 14. 18:32
 1/3 anonim válasza:
Hát ha már ellök és nem is köszön,akkor szerintem nincs valami túl sok esély.De ha leülnétek és megbeszélnétek,hogy mi a baja talán lenne még valami...
2009. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a típusú nő vagyok aki nem hisz a szünetben. Ha az egyik fél ezt kéri ott tényleg nagyon nagy gond van. Ezt csak akkor szokták "alkalmazni" ha már a megbeszéléses dolog nem működik. Ne hari, de szerintem ebből már nem lesz kapcsolat. Ez a személyes véleményem. Ez csak 1 vélemény sok ezerből.
2009. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:( hát pedig reménykedtem:( de akkor valószínűleg nem sok esély maradt...
2009. dec. 14. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!