Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondja hogy szüksége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja hogy szüksége van gondolkodási időre, akkor van még esély a folytatásra?

Figyelt kérdés
Azt mondja a párom (fiú)már nem azt érzi mint a legelején, és gondolkoznia kell. De ha kivülről-belülről megismerjük egymást, akkor amúgy is változik valami nem? Már nincs az a kezdeni nagy hév,kíváncsiság, hisz időről időre jobban kiismerjük egymást...az elején nyilván nagyon nagy a fellángolás, aztán átalakul...van esély folytatásra, vagy már az rosszat jelent ha ilyen megfordul a fejébe?! elsősorban olyanok válaszát várnám aki min. két éve együtt van a párjával és volt valamilyen megtorpanásuk hasonló módon...
2009. szept. 18. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

fiatal korban az ember a szerelemre hajt, ha ez nincs meg megy tovább és keresi. Nem azt érzi mint aza elején, tehát már nem szerelmes.

Ez egy bizonyos kor után nem probléma, de a tinik körében ez más. Idősebb korban már a nyugalmas szeretet és kiegyensúlyozott kapcsolat is jó, és szerelem nélkül is képes működni, de egy éretlen ember még az érzésre és a tapasztalatra hajt majd. Kevés az a fiatal akinek mások az értékei, de talán ez így normális.

hagyd, engedd el, keress te is mást, ne folytassátok azt ami már nem működik,ami már elmúlt. Addig tegyétek ezt meg, míg nem megcsaljátok egymást, és nem más miatt megy szét a kapcsolat. ez így korrekt szétmenés.

27/N

2009. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jót biztos nem jelent!Én voltam már ilyen helyzetben, kért 1-2 hét gondolkodási időt tőlem. Aztán úgy döntött folytassuk, ami kb. 2 hónapig tartott és vége lett. 3 évig voltunk együtt.
2009. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én tiszta szívemből szeretem,s egyszerűen úgy érzem hogy nem tudom elengedni,de nyilván magamhoz sem akarom láncolni, annak nincs értelme. Már 25 évesek is vagyunk és több mint 2 éve vagyunk együtt. kimondhatatlanul szenvedek és nem tudom hogy vészelem át, ha ennek vége szakad! vele terveztem a jövőmet...nagyon rossz :(:(:(
2009. szept. 18. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen már. Februárban kért tőlem a párom 2 hét gondolkozási időt. Én beletörődtem, bár azt hittem meghalok... :(

De még aznap irt egy smst: hiányzol!!!!... ;(

És onnantól minden nap megkérdezte smsben, hogy hogy vagyok, mit csinálok, aztán a 6. napon leirta, hogy olyan jó lenne mellettem ébredni...

Én direkt nem irtam neki semmi ilyet, hogy ne miattam maradjon velem. És a 6. nap este beállitott, hogy nem akarja ezt igy külön, szeret, imád, hiányzok neki, hadd kapjon vissza!!

És azóta is szent a béke, semmi nem utal arra, hogy valaha volt ilyen.

Ha a párod meginog, nem feltétlen jelent szakitást. Fel a fejjel, hagyd gondolkozni! Ha nem akar veled lenni már, azt szünet nélkül is megteheti.

L/22

2009. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

saját tapasztalatomból mondom hogy sajnos nem:(

énis ugyanigy voltam, a fiu kért 1-2 hetet gondolkodni és végül azt monta hogy nem :( sajnálom. persze nálatok lehet még azis hogy a fiu igent mond :) reménykedni azért még lehet! Sok szerencsét!

2009. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
most én is úgy döntöttem hogy békén hagyom, nem keresem, de ha keres válaszolok, nagyon nehéz megállni, kb. két percenként géphez ugrok, telefon nézem, és úgy érzem megbolondulok! látni lát, mert egy munkahelyen dolgozunk, pedig lehet jobb lenne ha nem is látna(így elszeparálódni nem is tudok teljesen, ha akarnám sem)...félek nagyon!
2009. szept. 18. 18:59
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
a vége az lesz hogy elküld.
2009. szept. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!