Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso randin szex?

Figyelt kérdés
1eve ismerem a pasit most lesz az elso randink,de nagyon ravagyok gerjedve felek,hog nem fogom tudni tartani magam es a randi vegen szex is lesz.nem vagyunk tinik mar!pasik ti mit gondolnatok ilyen.helyzetben?
2014. dec. 25. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Imádnám
2014. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát hány éves vagy? Azért én el szoktam gondolkozni rajta, hogy milyen könnyen adta magát.
2014. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen nekem is.
2014. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Emlékszem, egy alkalommal nagyon tartani akartam magam, fogadkoztam, hogy tuti nem lesz szex az első randin. Hát végül is lett, bár nem mentünk el végig. Tartós kapcsolat lett belőle.

A pasik meg bevallásuk szerint nem bánják :-)))

2014. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Probald magad szabalyozni,hosszu kapcsolat is leeht belole,de ha hamarabb van szex hamarabb unjatok meg egymast.Meg elgondolkozik minden pasi,hogy konnyuveru-e
2014. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 viktorvarga ***** válasza:
54%
veressétek,de komoly facebook kiírós kapcsit ne akarj..
2014. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"nem vagyunk tinik mar!"


Ilyenkor szokott válaszként jönni, ha megkérdezik, hogy: "akkor mégis hány éves vagy", hogy 16 ...

2014. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez a 'hamarabb lefekszel vele hamarabb vége a kapcsolat' duma hülyeség.

Én az első barátommal kb. 1 hét után lefeküdtem, és már másfél éve vagyunk együtt...

2014. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
23vagyok!!
2014. dec. 25. 21:36
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem bánnám :), de tapasztalatból mondom, hogy a hasonló kezdet kényelmessé tett, és mivel már nem volt kihívás kevésbé törekedtem a lány lelkének a megismerésére, romantikus programokra. Egy kicsit az ilyen csajt automatikusan könnyedebben vettem. Mivel nem kellett megdolgozni érte, kisebb összezördülés után könnyebben otthagytam, mert ilyenkor kritikusabb szemmel nézve az jutott eszembe, hogy nincs női méltósága, emiatt nem is igazán értékes.
2014. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!