Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt töltitek a Karácsonyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt töltitek a Karácsonyt?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet a következő:

párommal 3 éve vagyok együtt.

Nekem a családom mindennél fontosabb, olyan dolgokat tettek értem amit sose fogok tudni visszahálálni(az alapvető dolgokon kívül például azt is, hogy volt egy nagyon nagyon nehéz korszakom-pánikbetegség-és ők segítettek nekem a legtöbbet, nemis a párom).

Nos sajnos munkaidőbe nagyon keveset lehetek velük, viszont most kaptak 2 hét szabadságot KArácsony miatt.

Úgy van, hogy a barátommal utoljára hétfőn találkoztunk.

Kedd nem volt jó neki.(előtte utoljára szombaton találkoztunk, előtte meg szerdán, a többi nap nem volt jó neki, így én igazodtam hozzá). Szerda szenteste, egyértelműen családdal töltöttem. A mai napot is, és megbeszéltük, hogy legközelebb szombaton találkozunk, addig mindenki megy a rokonokhoz. (vasárnaptól keddig én nem leszek itthon, mert "nyaralunk").

Nos, a barátom ma este közölte velem, hogy neki csak a holnap jó, a szombat nem, mert a kertben építkeznek.

Én most teljesen kiborultam, mert oké, a családommal vagyok egy csomót, dea Karácsony az én szemembe mégis csak Karácsony,és még nem tudom, hogy megyünk-e holnap rokonokhoz, ráadásul a barátom azt szeretné, hogy hozzájuk menjek át, úgy, hogy rokonok jönnek hozzájuk, így meg ő végig velem lenne, nem a rokonokkal.

Közölte, hogy ha nekem nem jó a holnap akkor legközelebb szerdán találkozunk.

Azaz több, mint egy hetet nem látnánk egymást.

Tudom gáz a kérdés, és nem szeretnék semmi lehordó szöveget csak az őszinte véleményeteket: ti átmennétek mindent felrúgva holnap a barátotokhoz?


2014. dec. 25. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nos,nem olvasom végig:p
2014. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bele fogtok pusztulni az egy hétbe..komolyan...world biggest problems -.-
2014. dec. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, rendben.:)

2. válaszoló: sajnos még nem jöttem ki a pánikbetegségből 100%-osan, így elég labilis vagyok, és ez az egy hét nekem ilyenkor sajnos nagyon sokat tud számítani.

Ugyanakkor meg a családom is.

2014. dec. 25. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Ezt nem irtad..nem tudnátok felesben megoldani? (fél napot vele, fél napot rokonikkal)

2014. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!:)

Tudom, sok részletet nem írtam mert nem akartam túl nagy regényt írni.:)

Nos igen, ez jó ötlet, csak sajnos hozzánk nem jöhet át még(Anyu alkoholista, depressziós, és emiatt adódtak gondok).

Mos itt konkrétan választanom kell.

Vagy marad az, hogy pár órát vele vagyok. Csak akármit döntök nincs "jó" döntés.

2014. dec. 25. 22:12
 6/7 anonim ***** válasza:
SZia :) szerintem találkozz vele,csak ugy hogy akkor a rokonokkal is legyetek kicsit (nem baj ha nem ismered őket...akkor ISMERD MEG őket :) ) és lehetsz utána kicsit kettesben is a barátoddal :) de szerintem karácsonykor a barátod is beletartozik a Családba :) és vele is kell lenni,úgyhogy én átmennék,mert nem bírnék ki 1 hetet találkozás nélkül,főleg így karácsonykor :)
2014. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem azért picit rosszul esne, ha mindig csak én igazodnék hozzá..:/ Nem hiszem el, hogy szombaton reggeltől estig csak építkeznek és még egy picit sem ugorhat át hozzád.
2014. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!