Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnöm biszekszuális mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm biszekszuális mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A barátnömel lassan több mint egy 3-4 hette vagyunk együtt. És ma mondta meg nekem hogy ö igazából biszekszuális. Igazából én ezt nem tartom olyan undoritonak es gusztustalanak. Én nagyon szeretem öt ö is szeret engem és amikkor ezt mondta sirt és remegett. Nem zavar csak bellül fáj egy kicsitt... Az mondta hogy egy lányal csokolozott és ez volt a legtöbb. Nem tudom hogy most erre mit mondjak neki vagy mit csinaljak. Segitségeket köszönöm.

2014. dec. 26. 01:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És az ilyen csávók szedik össze a biszex meg perverz csajokat -_-
2014. dec. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki! :)

18F

2014. dec. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
itt kérdezed, hogy mit csinálj? Örülj magadnak :D
2014. dec. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Fogadd el őt ugy ahogy van szereted? ha igen akkor ne felejtsd el de ne is fordits rá nagy figyelmet legyél büszke rá kevés ilyen ember van :) sok sikert!!!
2014. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
9-es, 10-es: szerintem a 8-as ugyanazt mondta,mint ti, a levél többi részéből ez derül ki. Az, hogy szard le,nem azt jelenti, hogy dobja a nőt, hanem azt, hogy ne törődjön ezzel a kérdéssel, ha szereti. Végig kell olvasni. Egyébként helyesírni tényleg nem tud.
2014. dec. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!