Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szereti, ha szexben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szereti, ha szexben megalázzák, de én bűntudatot érzek emiatt, ez normális?

Figyelt kérdés

22 évesek vagyunk. Már pár hónapja együtt vagyunk.


A szex nagyon jó, de egyre inkább előjön a barátnőm szubmisszív oldala és szereti, ha megalázom. Ez azt jelenti, hogy szereti, ha térdeltetem, felpofozom, pofozom a mellét, leköpöm, csúnyán beszélek vele, húzom a haját, könyörögnie kell, azért, hogy lecumizhasson, keményen szájbadugom, meg kell köszönnie, hogy lecumizhat és társai. Szereti a kötözést, szájgolyót, stb. Úgy érzem, nem kell tovább részleteznem. (kaki és pisi szex természetesen kizárva)

Bevallom, nekem is tetszik ez a szerep, hogy uralkodhatok felette, de szex után erős lelkiismeret furdalást érzek. Pedig minden közös megegyezés alapján történik és tetszik neki ez a szituáció.


Azt hozzá kell tennem, hogy szexen kívül sosem bánok így vele, sem ő velem. Nagyon szeretjük egymást, ragaszkodunk egymáshoz. Megvan a kölcsönös tisztelet és odafigyelés, nagyon kiegyensúlyozott és csodálatos párkapcsolatban élünk.


A kérdésem az lenne, hogy:

1. Normális ez, hogy tetszik neki, ha ilyen a szex és szereti, ha megalázzák? (persze csakis kettesben a hálószobában)

2. Hosszútávon lehet ennek a dolognak hátulütője?

3. A lelkiismeret furdalásom jogos vagy jogtalan, ha minden közös megegyezéssel történik?


2014. dec. 25. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

20 éves lány vagyok, az első kérdésedre mindenképp tudok felelni.

Teljesen normális, sok embernek ez jön be, pl nekem is. Hihetetlenül izgató számomra is, ha a pasim "uralkodik" rajtam az ágyban. Nem tudom megmagyarázni miért, bejön és kész.

Érthető, hogy bűntudatod van, de én hasonló lányként mondom: nekem a barátom csak jót tesz azzal, ha szex közben durva, én ezt élvezem, ez egy pozitív dolog, tehát ő pont hogy ad nekem valamit, és kb hálás vagyok neki, és nagyon jó érzés kielégülten hozzá bújni :D

Szóval próbáld leküzdeni ezt az érzést. Ha neki bejön, nincs okod rosszul érezni magad :)

2014. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Azert ragaszkodik hozzad mert alazod es megteszed neki Amiket kér!

Ha nem aláznad meg ugy elhagyna mint a szél!!!!!

Szerencsed van mert függ Tôled a csaj!És Te ezt kihasznalod

Bár Te sem vagy 100-as ha leköpsz csajt,terdepelteted stb!

2014. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ha elolvastad volna amit írtam, tudnád, hogy azért csinálom, mert KÉRI! Plusz, furdal is a lelkiismeret.

És azt is leírtam, hogy csak a hálószobában van ez, mindenhol máshol tisztelettel kezeljük egymást.


Inkább gondolkozz, olvass, mielőtt írsz.

2014. dec. 25. 18:53
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Bocs de én a 41 elveznel tapasztaltad vok,mint Te!

A csaj azert van veled mert alazod!!!!!

2014. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Próbáltam értelmezni a válaszod, de nem tudsz írni, se fogalmazni.

Elmondtam, hogy neki ez tetszik. Ezért kéri. Ha ellenezné a dolgot én sem csinálnám, mert engem így is furdal a lelkiismeret. A való életben minden tiszteletet megkap.

Ha ezt nem érted meg, akkor felesleges válaszolnod, nem vagyunk azonos intelligencia szinten. Itt befejeztem a veled való vitát és arra kérlek, te se válaszolj. Nem bántásból írom, csak ez jött le, ne haragudj.


Köszönöm a megértésed!

2014. dec. 25. 19:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1: normális

2: szerintem nem lehet

3: nem jogos, mert ha ő élvezi akkor rendben van! feltételezem, hogy szexen kívül rendesen bánsz vele, csak a szexben kéri ezt a bánásmódot. én nem látok itt problémát.

2014. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Már bocs de hol normalis az hogy leköpi a bnöjet????
2014. dec. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

7-es nektek nem jön be, azzal nincs baj, de mit kell felháborodni? :) Nekem pl bejön, NEKEM normális. Ha neked nem, akkor oké, te nem csinálod, de nem kell másokat oltogatni meg kiakadni :D

első voltam ^^

2014. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


6-os jól látja, szexen kívül természetesen nem így bánok vele.

2014. dec. 28. 18:48
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

"nagyon kiegyensúlyozott és csodálatos párkapcsolatban élünk."

Ezt te sem gondoltad komolyan:DDDDDDDDDDD

Vagy ha igen, eléggé beteg f.a.s.z. vagy!

2015. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!