Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar féltékennyé tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar féltékennyé tenni ha nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban, aki közeledett felém. El is mondta hogy tetszem neki és hogy szeretne velem lenni. Én viszont most nem akarok kapcsolatot, mert nemrég léptem ki egy 2 éves kapcsolatbol. Ezt meg is mondtam neki.

Utána még próbálkozott, hogy ő nem adja fel stb....


Egy ideje nem beszéltünk, viszont azóta 2x tette ki hogy kapcsolatban van, modell csajokkal, amivel nem is lenne gond, ha nem kamuk lennének lopott képekkel..

A srác már nem egyszer kérdezte az egyik közös ismerősünktől, hogy mit szólok hozzá.


Miért csinálja ha már nem érdeklődik?


2014. dec. 26. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon is érdeklődik, kellesz neki, csak próbálja leplezni, ezt, mellesleg elég sz a r u l.
2014. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!