Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de van barátja? (többi lent)

Figyelt kérdés
A lány és a pasija tavaly az osztálytársam volt idén csak a lány mert a gyerek megbukott. Éveleje óta mindig velem van engem kér meg mindig hogy kísérjem el minden hova. Ha órán filmet nézünk mellém ül és mindig úgy hogy hozzám érjen. Ha kajálok mindíg úgy hogy én harapok egyet egyet ő. Múltkor mondtam hogy tetszik a szarvas mintás cicanaci erre ő másnap szarvasmintás kisszoknyába jött fekete feszülős cicanaciba meg magassarkúba amit sose hord(keményebb csaj nem ilyen plázacica)minden nap beszélünk facebookon vagy telefonon. Az én véleményemet kéri miket vegyen(szájfény nadrág stb) Nemtudom hogy most bejövök neki vagy csak barátként tekint rám??
2014. dec. 26. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, csak szimplan bitch
2014. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

be jössz neki

vagy a meleg barátjának nézz :D

2014. dec. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!