Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szerelmes vagyok egy lányba, de már van barátja?

Figyelt kérdés

2014. dec. 14. 18:51
1 2
 1/15 Galaxis. ***** válasza:
100%
Amit a többi. Verd a farkad otthon!
2014. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az önkielégítés bűn.
2014. dec. 14. 18:54
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondd, h viccelsz. :D Még a lányok is csinálják.
2014. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz.
2014. dec. 14. 18:56
 5/15 anonim ***** válasza:
Én meg olyan fiúba vagyok szerelmes akinek van barátnője. Vagyis ő a volt barátom. Szenvedek. Nem lehet mit tenni. Próbálj ismerkedni...
2014. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Próbáld megszerezni, mit veszíthetsz? Ha nem elégedett a mostani párjával majd jelét adja, hogy megpróbálná veled, ha jól elvannak ketten akkor meg úgyis marad.

Kezdetnek nézz utána annak, hogy mik érdeklik őt, tegyél úgy, mintha nem értenél a témával kapcsolatban valamit, kérdezgess tőle, a beszédstílusából le lehet venni, hogy szívesen segít-e, vagy csak azért, hogy minél hamarabb lekopj. Ha szívesen segít továbbra is érdeklődj a témával kapcsolatban, de ekkor már vigyél bele némi személyességet is. Ha soknak találja, akkor hagyd, ha pedig viszont érdeklődik, akkor szabad az út, csapj le.

2014. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Probald meg kiverni a fejedbo, hallgass heavy metal meg death metal szamokat amik halalrol es gyotrodesrol szolnak, vagy keress uj tarsasagokat hatha talalsz valaki mast, vagy ha nagyon nem megy akkor csinald ki a pasast! Csak ferfiasan! Vegyel egy kest, vagy verekedjetek ossze, esetleg sniper, vagy balta, vess be mindent!
2014. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Semmit, minket europaiakat pont az kolonboztet meg másoktol, hogy tudunk gondolkodni.Hagjad és keres egy olyan csajt aki hasonlit rá, haverom is ezt csinálja :)
2014. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, hívd el magadhoz és erőszakold meg... Nekem tetszene :D
2015. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Javala ***** válasza:
Írok priviben!
2015. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!