Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Volt már valaki ilyen helyzetben? 16L

Figyelt kérdés
1 hete járok valakivel..rájöttem, hogy nagyon nagyon nem illünk össze, de nem tudom hogy mondjam el neki. Nagyon szerelmes belém és nem szeretném összetörni a szívét..:( Képbe jött az exem is, megbeszéltünk egy talit, de azt sem mondtam neki, hogy járok valakivel.. Az exemmel jobban érzem magam, jó humorérzéke van, bár őt a környezetemben mindenki utálja. A mostani fiúm túl hízelgő, egész nap azt hallgatom, hogy szeretlek életem stb..:/ Szinte nem is beszélünk normális dolgokról. Én vagyok a hülye?:(
2014. dec. 26. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos okkal utálják az exedet.Lehet hogy az exeddel jobb volt de 1 vmit nefelejts el : 1 hete jársz a fiúval szóval még bármi lehet.Én mondjuk adnék 1 esélyt neki ha 1 hete együtt vagytok amellett meg dobjatok fel témát , beszélgessetek vmiről , tereld el a figyelmét a mostani szokásáról.
2014. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minek jössz össze az exeddel? Valamiért szétmentetek nem?

Ha a srác nem tetszik akkor mond meg neki mert csóró srác teper rendesen neked meg nem jön be.

Egyébként meg keress olyan pasit aki tetszik, de ne az exedet.

18/F

2014. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egy idióta vagy.
2014. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!