Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti visszautasítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti visszautasítanátok egy lányt csak azért, mert sárgábbak a fogai?

Figyelt kérdés
Nem dohányzik, mos fogat rendesen, de genetikailag sárgábbak a fogai.
2014. dec. 26. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem, de ti nők automatikusan már-már természetesnek véve a dolgot ZÁRJÁTOK KI a srácot mindenből.
2014. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor egy cipőben járunk, mert én is napi 3x mosok fogat, és elég sárgák a fogaim. Ráadásul gyengék is, és fognyaki kopás alakult ki elől. Szerencsére be lehetett tömni, és nem látszik annyira. Nagyon remélem, hogy létezik az a lány, aki elfogadja.
2014. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Elvinném a fogorvosomhoz.
2014. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet túl későn tettem fel ezt a kérdést vagy csak ma korábban bújtak elő az idióták a válaszaikkal...
2014. dec. 26. 18:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Vennék neki új fogsort, ha annyira durva. Nem olyan drága. ;)
2014. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha téged zavarnak, hogy sárgák a fogaid menj el egy fogorvoshoz megoldja a problémádat. Nem kell félni tőle nem halt még bele senki, kicsit kellemetlen utána, de semmivel nem rosszabb, mint egy kiadósabb arctisztítás a kozmetikusnál.
2014. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire sárgák, de alapvetően egy kicsit sárgás az emberi fog. Az a vakító fehérség természetellenes, amit mindenki manapság normálisnak tart. Ha olyan sárga, mint egy dohányosnak, akkor érdemes lenne fehéríteni rajta, de nem kell hófehérnek lennie.

Amúgy lehet, hogy nem is gáz csak te gondolod így :)

2014. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fogfehérítés, vagy a direkt héj csodákra képes. Nem megfizethetetlen, és én nem a férfiak kedvéért csináltattam meg, hanem azért, hogy a saját tükörképemmel elégedett legyek. Csontszínű fogaim voltak, ahogy a családomban mindenkinek. De a fogfehérítés is fehérített néhány árnyalatot (peroxidmentes, egyáltalán nem volt tőle érzékeny a fogam, és azóta sincs semmi bajuk). Na meg fontos a rendszeres fogkőeltávolítás hisz ettől is tűnhetnek sárgábbnak a fogak. A direkt héjtól pedig hófehér fogsorom lett, igazi "hollywoodi". Sokkal jobban nézek ki azóta a fotókon, és állandóan a mosolyomat dícsérik. A férfiakkal azelőtt sem volt gondom. 22 évesen csináltattam meg a fogaimat, de 15 éves koromtól kezdve mindig volt barátom, egyik sem tett megjegyzést soha a fogaim színére. Én nem voltam velük kibékülve.
2014. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!