Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti visszautasítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti visszautasítanátok egy lehetőséget egy fiúval ha nektek más tetszik de vele még nem vagytok együtt, csak majdnem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem utasítottam vissza, amikor velem történt. de viszont megmodntam neki, hogy nekem más kell. és igy történt meg ezután..
2009. ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én 2 napja utasítottam vissza valakit, mert barátom volt, igaz, elég sokat veszekedtünk. most meg szakítottunk. már bánom, hogy a másik srácot visszautasítottam :S
2009. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyél nyitott, ne utasítsd vissza, lehetnek rejett "kincsei", amivel boldoggá tesz téged! Hajrá!
2009. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!